Habasit konsoliduje działalność w ramach Panattoni Park Czeladź V Panattoni

Habasit konsoliduje działalność w ramach Panattoni Park Czeladź V

Orzech
Orzech

Panattoni, lider rynku powierzchni przemysłowych, kończy realizację 13 000 mkw. dla firmy Habasit będącej czołowym producentem i dostawcą innowacyjnych rozwiązań przenośnikowych, taśm transportujących i pasów napędowych dla sektora produkcyjnego.

Firma już w styczniu 2023 r. w ramach Panattoni Park Czeladź V skonsoliduje dwie lokalizacje w województwie śląskim, a w przyszłości planuje ekspansję w ramach parku. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji najemcę reprezentowała firma doradcza Newmark Polska.

Panattoni od początku działalności dostarczyło dziesiątki inwestycji dla sektora produkcyjnego – zarówno obiekty BTS, jak i dostosowaną powierzchnię w ramach parków i realizacji w segmencie City Logistics. Zagłębiem dla branży w ostatnich latach stało się województwo śląskie, a jednym z kluczowych ośrodków – Czeladź. To właśnie w tej lokalizacji swoje dwa dotychczasowe ośrodki w regionie skonsoliduje Habasit. Przedsiębiorstwo dostarcza szereg technologii dla produkcji, w tym wysokowydajne, dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania w zakresie taśm, pasów zębatych i płytkowych łańcuchów transportujących. W ramach Panattoni Park Czeladź V już od stycznia 2023 r. firma będzie korzystać z 13 000 mkw., a powierzchnia zostanie powiększona w przyszłości. Oprócz przestrzeni magazynowo-produkcyjnej przedsiębiorstwo skorzysta z 2160 mkw. biur, które Panattoni przygotowało we współpracy z architektami wnętrz najemcy.

REKLAMA