Holenderska firma TMF Group zwiększa zatrudnienie w swoim Europejskim Centrum Rozwoju w KatowicachMateriały prasowe

Holenderska firma TMF Group zwiększa zatrudnienie w swoim Europejskim Centrum Rozwoju w Katowicach

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna zagraniczna firma stawia na Katowice. Tym razem jest to holenderska firma TMF Group, która specjalizuje się w świadczeniu usług w obszarach kadr i płac, podatków i księgowości oraz sekretariatu korporacyjnego.

Spółka rekrutuje do swojego Europejskiego Centrum Rozwoju w Katowicach. Planuje w ciągu kilku najbliższych miesięcy zwiększyć zatrudnienie o ponad 100 osób.

W pierwszej kolejności firma TMF Group zamierza zatrudnić nowych pracowników do pracy w kadrach, księgowości i podatkach oraz płacach. Holenderska spółka planuje większą otwartość na rynek hiszpański, stąd znajomość języka hiszpańskiego lub doświadczenie we współpracy z tym rynkiem będą dodatkowym atutem.

– Europejskie Centrum TMF Group stale poszerza zakres usług dla klientów globalnych stąd potrzeba zatrudnienia kolejnych osób. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i początkujące. Co czwarta rekrutowana obecnie osoba to specjalista w wieku powyżej 40 lat – podkreśla Maja Mandela, dyrektor jakości usług w TMF Group.

– Mimo trudnej sytuacji gospodarczo-politycznej, inflacji i rosnącego bezrobocia, cieszymy się, że TMF Group - na przekór trendom - nadal się rozwija i oferuje nowe miejsca pracy w Polsce – informuje Joanna Romańczuk, dyrektor TMF Group w Regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

fot. Damian Daraż
REKLAMA
Materiały prasowe

O inwestorze:

TMF Group to międzynarodowa firma z siedzibą w Amsterdamie w Holandii. Grupa świadczy usługi księgowe, podatkowe, kadrowo-płacowe dla przedsiębiorstw działających na skalę międzynarodową.

Europejskie Centrum TMF w Katowicach to samodzielna jednostka w globalnych strukturach Grupy. Jego pracownicy wchodzą w skład międzynarodowych zespołów świadcząc usługi bezpośrednio dla największych firm na świecie, które TMF Group wspiera w obszarze księgowości i podatków, zarządzania kadrami i płacami oraz sekretariatu korporacyjnego.

Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100, a także blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity. Pracownicy Europejskiego Centrum TMF Group w Katowicach zajmują się usługami księgowości i podatków, obsługi kadrowo-płacowej oraz sekretariatu korporacyjnego dla klientów m.in. z Anglii, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Islandii, Francji, Włoch, Belgii i Niemiec.

Siedzibą Europejskiego Centrum TMF Group w Katowicach jest biurowiec Silesia Star.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA