[Janów Lubelski] Park Rekreacji "Zoom Natury"

[Janów Lubelski] Park Rekreacji "Zoom Natury"

REKLAMA
inwestorMiasto Janów Lubelski
projektantNizio Design International
realizacjaIV kw. 2013

O inwestycji [Janów Lubelski] Park Rekreacji "Zoom Natury"

Centrum rekreacji nad zalewem w Janowie Lubelskim składa się z pięciu nowych, wielofunkcyjnych obiektów: "Bramę Natury", "Zoom Natury", pawilon I - "Troposfery, awifauny i ekosystemy", pawilon II - "Laboratorium recyklingu i energii", pawilon III - "Runo leśne" z placem zabaw.

Koszt budowy parku rozrywki "Zoom Natury" to blisko 20 mln zł, z czego 70 proc. stanowią środki zewnętrzne.

Opinie o [Janów Lubelski] Park Rekreacji "Zoom Natury"

Napisz komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bista
Unikatowy park jednak powstanie. Tyle że pół roku później. I będzie droższy. Transmisja z ptasiego gniazda, huśtawki wykonane z korzeni roślin, kąpielisko, hipodrom, park linowy, multimedialne ekspozycje na temat przyrody, historii ziemi, akwarium, terrarium i sala projekcyjna w systemie 3D – m.in. takie atrakcje miały przyciągnąć turystów do Parku Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
bista
Kiedy powstawał projekt Zoomu Natury, jeździliśmy do różnych miejsc w Polsce. Niektóre nowe realizacje, choć kosztowały dużo pieniędzy, nie do końca się sprawdziły. Naszym założeniem było stworzenie ciekawego miejsca. Dlatego podpatrywaliśmy jakie pomysły zostały zrealizowane i zbudzają zainteresowanie - mówi Czesław Krzysztoń, zastępca burmistrza Janowa Lubelskiego.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA