[Lublin] Kryta pływalnia i hala sportowa, ul. Łabędzia 2a

[Lublin] Kryta pływalnia i hala sportowa, ul. Łabędzia 2a

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Lublin] Kryta pływalnia i hala sportowa, ul. Łabędzia 2a

O inwestycji [Lublin] Kryta pływalnia i hala sportowa, ul. Łabędzia 2a

Kryta pływalnia i hala sportowa przy ulicy Łabędziej 2a w Lublinie wraz z instalacjami wewnętrznymi, przyłączami, sieciami oraz zagospodarowaniem terenu. powierzchnia użytkowa: 4 700 m2 kubatura: 31 400 m3 koszty inwestycji: 24 946 000 PLN inne parametry charakterystyczne: powierzchnia lustra wody 660 m2 aktualny stan inwestycji: decyzja o pozwoleniu na budowę z dnia 25.03.2010r, inwestycja w trakcie realizacji
Napisz komentarz
bista
Stworzenie Centrum Sportowo--Rehabilitacyjnego i Profilaktyki to pomysł Społecznego Komitetu Mieszkańców Lublina Dzielnicy Bronowice na zagospodarowanie nowego obiektu, który powstaje właśnie na terenie tej dzielnicy. Mowa o krytym basenie przy ul. Łabędziej. - Wszyscy mówią o basenie, zapominają jednak, że inwestycja ta składa się nie tylko z tego jednego elementu - przypomina Andrzej Szyszko, przewodniczący komitetu.

pokaz-artykul.png
bista
10 mln zł na inwestycje sportowe w całym regionie przyznali radni wojewódzcy. Zgodzili się również przekazać pieniądze na budowę siedmiu Orlików. Propozycję zarządu województwa radni poparli w poniedziałek. Pieniądze z budżetu państwa pójdą na 32 sportowe inwestycje. Najwięcej otrzymają Karczmiska na budowę wielofunkcyjnej hali sportowej. Na kończoną w tym roku inwestycję radni przeznaczyli 1 mln zł. Z kolei 900 tys. zł pójdzie na budowę krytego basenu przy ul. Łabędziej w Lublinie.

pokaz-artykul.png
bista
[quote:phyr5ddu]Jeśli info jest aktualne dodajemy je do przeglądu prasy i wtedy jest przypisane do inwestycji i pokazuje się na stronie głównej.[/quote:phyr5ddu]

Po kliknięciu dodaj wiadomość na forum info nie dodaje się automatycznie do głównej? Nie chciałem dawać nieaktualnych newsów.
Jan Augustynowski
bista wklejając całe wiadomości na forum łamiemy prawa autorskie - nawet podając żródło tekstu. Proszę korzystaj z opcji + dodaj wiadomość. To działa na podobnych zasadach jak wykop. Jeśli info jest aktualne dodajemy je do przeglądu prasy i wtedy jest przypisane do inwestycji i pokazuje się na stronie głównej. Wklejamy wtedy tylko zajawkę tekstu i link do źródła.
bista
2011-09-13 10:27

Wczoraj oficjalnie rozpoczęła się budowa basenu przy ul. Łabędziej 2. Pierwszą łopatę uroczyście wbili przedstawiciele władz miasta i regionu oraz lubelscy parlamentarzyści. Pływalnia ma zostać oddana do użytku w sierpniu 2014 roku.

Ten basen to zasługa świetnie zorganizowanych i działających mieszkańców dzielnicy Bronowice. To oni przygotowali całą koncepcję i pozytywnym tego słowa znaczeniu wymusili tę inwestycję. My wraz z radnymi zabezpieczyliśmy pieniądze i dotrzymaliśmy słowa - powiedział prezydent Krzysztof Żuk.

Budynek pływalni został zaprojektowany w oparciu o kompozycję dwóch zestawionych ze sobą brył, o odmiennych wrażeniach architektonicznych i dynamicznej formie

W hali basenu znajdzie się niecka sportowa o wymiarach 25x16 m, oraz niecka rekreacyjno- pływacka (o wym. 15x16m) dla potrzeb nauki pływania z wydzielonym miejscem na rekreację (masaż karku, masaż ścienny, masaż wodno- powietrzny, gejzer powietrzny, grzybek wodny, ławeczki powietrzne, jacuzzi, brodzik dla najmłodszych), zjeżdżalnie o długości 80 m z przebiegającą częściowo na zewnątrz i częściowo wewnątrz obiektu, łaźnię parowa, saunę suchą oraz szatnie z 240 szafkami i z zespołem 20 przebieralni.

W części sportowej obiektu znajdzie się sala z boiskiem do gry w siatkówkę i koszykówkę z zespołem szatniowo-sanitarnym oraz siłownia mieszcząca około 15 urządzeń treningowychProjekt basenu wykona:
Andrzej Kusztelak „PION” Pracownia Projektowa – Łódź ul. Gimnastyczna 14 – koszt projektu wg umowy nr 2765/IN/2009 z dnia 20.12.2009 r. - 296 460,00 zł.

Generalny Wykonawca został:
- Condite Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. w Kielcach, ul. Piotrkowska 12, 25-510 Kielce – umowa nr 75/IR/11 z dnia 03.08.2011 r. na kwotę 18 663 894,07 zł.( brutto).

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/191 ... ozpoczeta/
bista
32667_1000x.jpg


32666_1000x.jpg


32668_1000x.jpg
REKLAMA