DODAJ

Pole golfowe

Miasto Lublin realizuje w mieście Lublin inwestycję Pole golfowe. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2012 roku
Szczegóły - [Lublin] Pole golfowe
inwestorMiasto Lublin
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
weronika80 10.03.2015, godz. 17:35
pole golfowe to super pomysł, świetna inwestycja, ale czy to nie jest sport dla bogatych?
odpowiedz
Shayna1147 23.10.2014, godz. 17:55
Nawet nie wiedziałem, że ma coś takiego powstać w Lublinie. Z dziewczyną bytliśmy ostatnio, na nowym stadionie Arena Lublin, ale o pomyśle, jakim jest pole golfowe pierwsze słyszę. Trzeba będzie to zobaczyć jak już skończą budowę.
odpowiedz
bista 14.10.2012, godz. 14:22
W przyszłym roku lublinianie będą mogli korzystać z nowej atrakcji nad Zalewem Zemborzyckim. Chodzi o Akademię Golfa. W przyszłym tygodniu mają zakończyć się prace przy budowie tego ośrodka. - Do zrobienia zostało już naprawdę niewiele. Zakończenie prac to kwestia kilku dni. Chodzi jeszcze o roboty przy wykończeniu pawilonu, strzelnicy golfowej, ogrodzenia - wyliczał wczoraj Tadeusz Dziuba, dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów UM Lublin.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 30.09.2012, godz. 23:15
Tyle zapłaci firma z Poznania za opóźnienia w budowie pola golfowego nad Zalewem Zemborzyckim. Inwestycja ma być gotowa za dwa tygodnie. Ale w golfa zagramy dopiero wiosną. – Realny termin zakończenia inwestycji to 10–15 października – informuje Tadeusz Dziuba, dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów w lubelskim Ratuszu. Na polu trwają ostatnie prace wykończeniowe przy pawilonie, ogrodzeniu i strzelnicy golfowej. – Wykonawca (Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technus z Poznania – red.)

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 27.08.2012, godz. 21:27
Koniec impasu z budową Akademii Golfa nad Zalewem Zemborzyckim. W poniedziałek poznańska firma Technus wróciła, dwa tygodnie później niż się zobowiązała, do prac przy dokończeniu ośrodka dla golfistów. - Firma powinna uporać się z robotami w ciągu miesiąca. Do zrobienia zostały jeszcze prace przy wykończeniu pawilonu, ogrodzeniu oraz roboty ziemne - poinformował Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 01.08.2012, godz. 16:47
Nie widać końca problemów z Akademią Golfa. Firma z Poznania, która zaczęła prace, zeszła z placu budowy. Poznańskie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technus wiosną ub. roku wygrało przetarg na zaprojektowanie, zbudowanie i wyposażenie centrum golfowego u zbiegu ul. Żeglarskiej i Osmolickiej.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 24.04.2012, godz. 17:27
Za 1,2 mln zł na terenie u zbiegu ulic Osmolickiej i Żeglarskiej w Lublinie powstanie pole golfowe z sześcioma dołkami. Będzie miało też 18 torów do minigolfa oraz budynek dydaktyczny.

Akademia Golfa nad Zalewem Zemborzyckim miała być gotowa już pod koniec ubiegłego roku – pisze „Kurier Lubelski”. Jednak ratusz miał problemy z wykonawcą, który na czas nie dostarczył odpowiednich dokumentów.

Urzędnicy zwrócili się do marszałka - przyznał 680 tys. zł dofinansowania - o przesunięcie terminu ukończenia inwestycji.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 24.04.2012, godz. 17:18
Pole golfowe nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję