REKLAMA
inwestorMiasto Lublin
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Lublin] Pole golfowe

Pole golfowe nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie
Napisz komentarz
weronika80
pole golfowe to super pomysł, świetna inwestycja, ale czy to nie jest sport dla bogatych?
Shayna1147
Nawet nie wiedziałem, że ma coś takiego powstać w Lublinie. Z dziewczyną bytliśmy ostatnio, na nowym stadionie Arena Lublin, ale o pomyśle, jakim jest pole golfowe pierwsze słyszę. Trzeba będzie to zobaczyć jak już skończą budowę.
bista
W przyszłym roku lublinianie będą mogli korzystać z nowej atrakcji nad Zalewem Zemborzyckim. Chodzi o Akademię Golfa. W przyszłym tygodniu mają zakończyć się prace przy budowie tego ośrodka. - Do zrobienia zostało już naprawdę niewiele. Zakończenie prac to kwestia kilku dni. Chodzi jeszcze o roboty przy wykończeniu pawilonu, strzelnicy golfowej, ogrodzenia - wyliczał wczoraj Tadeusz Dziuba, dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów UM Lublin.

pokaz-artykul.png
bista
Tyle zapłaci firma z Poznania za opóźnienia w budowie pola golfowego nad Zalewem Zemborzyckim. Inwestycja ma być gotowa za dwa tygodnie. Ale w golfa zagramy dopiero wiosną. – Realny termin zakończenia inwestycji to 10–15 października – informuje Tadeusz Dziuba, dyrektor Wydziału Inwestycji i Remontów w lubelskim Ratuszu. Na polu trwają ostatnie prace wykończeniowe przy pawilonie, ogrodzeniu i strzelnicy golfowej. – Wykonawca (Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technus z Poznania – red.)

pokaz-artykul.png
bista
Koniec impasu z budową Akademii Golfa nad Zalewem Zemborzyckim. W poniedziałek poznańska firma Technus wróciła, dwa tygodnie później niż się zobowiązała, do prac przy dokończeniu ośrodka dla golfistów. - Firma powinna uporać się z robotami w ciągu miesiąca. Do zrobienia zostały jeszcze prace przy wykończeniu pawilonu, ogrodzeniu oraz roboty ziemne - poinformował Karol Kieliszek z biura prasowego ratusza.

pokaz-artykul.png
bista
Nie widać końca problemów z Akademią Golfa. Firma z Poznania, która zaczęła prace, zeszła z placu budowy. Poznańskie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Technus wiosną ub. roku wygrało przetarg na zaprojektowanie, zbudowanie i wyposażenie centrum golfowego u zbiegu ul. Żeglarskiej i Osmolickiej.

pokaz-artykul.png
REKLAMA