[Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin"

[Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin"

Sport i rekreacja/Lublin/Za Cukrownią/Aleje Zygmuntowskie
REKLAMA
inwestorMiasto Lublin
projektantPaweł Tiepłow Pracownia Projektowa
realizacjaIV kw. 2015
wykonawcaUnibep S.A.

O inwestycji [Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin"

Kompleks przy al. Zygmuntowskich składa się z dwóch części: sportowej oraz rekreacyjnej. W tej pierwszej powstał 50-metrowy basen olimpijski. Wokół niego stanęły trybuny dla 2100 widzów. Nowy basen jest połączony z istniejącym obiektem przy al. Zygmuntowskich.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin" [Lublin] Aqua Lublin Top Inwestycją Komunalną Polski wschodniej
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin" [Lublin] Wielkie otwarcie Aqua Lublin
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Lublin] Kompleks basenowy "Aqua Lublin" [Lublin] Aqua Lublin za pół ceny przez miesiąc. Otwarcie za tydzień
Jan Hawełko
Nowy kompleks pływacki przy Al. Zygmuntowskich będzie nosił nazwę AQUA LUBLIN. Tak zdecydowaliśmy wspólnie z mieszkańcami Lublina.

W styczniu zaprosiliśmy mieszkańców naszego miasta do udziału w konkursie na nazwą nowego kompleksu pływackiego, który powstaje przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Można było głosować na jedną z naszych propozycji: Aquapark Lublin, Aquadrom, Aqualeria, Aqualand, Aqualandia, Aquamania, Aqua Fun, Aqua City, Galeria Wodna, Miasteczko Wodne, Miasto Wody. Można też było zgłaszać własne kandydatury.

pokaz-artykul.png
weronika80
ten basen olimpijski to bardzo dobra inwestycja. Ściągnie do regionu znane osoby. Można zorganizować zawody, mistrzostwa.
Shayna1147
Kurcze trzeba przyznać, że wygląda to bardzo imponująco. Muszę powiedzieć szczerze, że naprawdę Lublinowi bardzo przyda się taki basen. Może jakieś mistrzostwa w przyszłości się tu odbędą.
REKLAMA