DODAJ

Skocznia Narciarska "Krokiewka"

[Lublin] Skocznia Narciarska "Krokiewka" 37102[Lublin] Skocznia Narciarska "Krokiewka" 37105[Lublin] Skocznia Narciarska "Krokiewka" 37104

Krokiewka ma powstać na odpowiednio wyprofilowanej górce w pobliżu hali „Globusa”. Dzięki temu będzie można obserwować skoki z tarasów hali. Rozbieg umieszczony zostanie na stalowej konstrukcji. Dziennik Wschodni” pisze, że według założeń projektowych, lubelska skocznia narciarska będzie wyposażona w zmienny kąt nachylenia rozbiegu.

Szczegóły - [Lublin] Skocznia Narciarska "Krokiewka"
inwestorMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie
projektantInter Steel
realizacja inwestycjiIV kw. 2012
bista 25.09.2012, godz. 22:32
Na przełomie roku amatorzy skoków narciarskich będą mieli gdzie spróbować sił. Tej zimy w Lublinie będzie królować Krokiewka.
- Jak na razie budowa fizycznie jeszcze się nie rozpoczęła. Nadal załatwiamy sprawy formalne. Liczę, że wkrótce będziemy mieli pozwolenie na budowę i roboty rozpoczniemy na przełomie października i listopada - mówi Maksymilian Furtak, student i miłośnik skoków narciarskich.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
bista 12.04.2012, godz. 14:57
MOSiR przekazał teren obok hali Globus pod skocznię narciarską. To otwiera drogę do jej budowy. Lubelska Krokiewka będzie gotowa jesienią. – To przykład, jak marzenia mogą wcielić się w rzeczywistość – podkreśla Zbigniew Hołysz, wiceprezes Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Kiedy dowiedziałem się o inicjatywie budowy skoczni w Lublinie zastanawiałem się, czy ci młodzi ludzie udźwigną ten ciężar, czy pokonają wszystkie przeszkody. Dziś jestem pod wielkim wrażeniem, że im się udało.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
DlugiX 10.04.2012, godz. 08:42
Skocznia narciarska na Lubelszczyźnie? Tak. Projekt skoczni narciarskiej w Lublinie jest na ukończeniu. Inwestorzy chcą, żeby budowa lubelskiej Krokiewki zakończyła się przed zimą.


Jak pisze „Dziennik Wschodni” lubelska skocznia narciarska to społeczna inicjatywa grupy pasjonatów skoków narciarskich. Bracia Aleksander i Maksymilian Furtak wraz z kolegą Damianem Widomskim od kilku lat zabiegali o zbudowanie w Lublinie skoczni narciarskiej z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej, panowie zbudowali zupełnie amatorską skocznię przy ulicy Liszkowskiego. Na obiekcie odbyły się Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach narciarskich.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
DlugiX 10.04.2012, godz. 08:40
37102_1000x.jpg37103_1000x.jpg37104_1000x.jpg37105_1000x.jpg
odpowiedz
DlugiX 10.04.2012, godz. 08:35
Krokiewka ma powstać na odpowiednio wyprofilowanej górce w pobliżu hali „Globusa”. Dzięki temu będzie można obserwować skoki z tarasów hali. Rozbieg umieszczony zostanie na stalowej konstrukcji. Dziennik Wschodni” pisze, że według założeń projektowych, lubelska skocznia narciarska będzie wyposażona w zmienny kąt nachylenia rozbiegu. 
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję