[Modlin-Twierdza] Port Lotniczy Warszawa-Modlin - połączenia i inwestycje

[Modlin-Twierdza] Port Lotniczy Warszawa-Modlin - połączenia i inwestycje

REKLAMA
Napisz komentarz
kalinaroh
Zawsze marzyłam, żeby wybrać się do Londynu, pomyślałam, że może uda się znaleźć jakieś tanie loty z Warszawy, robicie takie trasy? Czytam sobie właśnie artykuł o takich lotach
http://podsuwam.pl/loty-warszawy-londynu-kupowac-bilety-londynu-aby-bylo-tanio co sądzicie o tych poradach? Gdzie szukacie tanich lotów, może znajdę kolejny cel na następny urlop:)
tess34
Z Modlina chyba tylko RyanAir lata. Prawda to?
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Modlin-Twierdza] Port Lotniczy Warszawa-Modlin - połączenia i inwestycje [mazowieckie] Lotnisko w Modlinie przyciąga pasażerów. W planach rozbudowa
Orzech
W kwietniu drugi port dla Warszawy pobił swój rekord frekwencji. A to nie koniec. W maju zarządca lotniska spodziewa się przekroczenia po raz pierwszy 250 tys. pasażerów w ciągu miesiąca.
http://forsal.pl/artykuly/940609,rekord-lotnisko-modlin-obsluzylo-cwierc-miliona-pasazerow-w-miesiac.html
Boogusz
Na lotnisku w Modlinie trochę się pozmieniało. Jeszcze kilka lat temu był problem, żeby nawet zjeść coś porządnego a teraz dla klientów otwarto nawet wygodny parking. To jest tak zwany Orange Parking, szczegóły w linku http://modlinparking.pl/dojazd/. Ceny ciekawe, parking jest strzeżony i, co ważne, położony bardzo blisko lotniska. Ułatwia to osobom zmotoryzowanym dojazd, co testowałem ostatnio.
R77
NIK o niegospodarności podczas budowy lotniska w Modlinie

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... linie.html
REKLAMA