[Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne

[Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne

inwestorRetail Provider Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2015

O inwestycji [Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne
Napisz komentarz
Kajtman
Nowy artykuł dotyczący [Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne [Olsztyn] PKP planuje nowy dworzec Olsztyn Główny
Kajtman
- Naszym zdaniem w budynku Dworca Głównego drzemie ogromny potencjał - informuje w imieniu Stowarzyszenia Forum Rozwoju Olsztyna Krzysztof Suchowiecki. Na dowód tego, że obiekt może dobrze wyglądać i działać bez planowanej galerii przedstawia wizualizację.

Za kilka tygodni stowarzyszenia Forum Rozwoju Olsztyna planuje przeprowadzić debatę w sprawie Dworca Głównego w tym mieście z udziałem m.in. przedstawicieli magistratu oraz mieszkańców.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Firma, która chce budować zintegrowaną z dworcami kolejowym i autobusowym galerię handlową w Olsztynie, czeka na wsparcie miasta przy drogach dojazdowych i zapowiada rezygnację z inwestycji w razie odmowy ratusza - donosi gazeta.pl.

Rozpoczynają się rozmowy między PKP a inwestorami o budowie dworca. Dopiero pod koniec ub. roku PKP uznało, że firma Retail Provider (która kupiła część budynku wraz z PKS-em) jest wystarczająco przygotowana do negocjacji.

pokaz-artykul.png
Orzech
Podczas specjalnej sesji Rady Miasta Olsztyna przyjęto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla okolic Dworca Głównego. Na tym terenie spółka Retail Provider zamierza zbudować Zintegrowane Centrum Komunikacyjne - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
Orzech
Krok w kierunku realizacji Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie

W przyszłym tygodniu radni Olsztyna będą mogli zadecydować o przyszłości projektu Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego - podaje olsztyn.wm.pl. Chodzi o uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 19768.html
REKLAMA