DODAJ

Zintegrowane Centrum Komunikacyjne

[Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne 31045
Retail Provider Sp. z o.o. realizuje w mieście Olsztyn inwestycję Zintegrowane Centrum Komunikacyjne. Oddanie do użytku odbyło się IV kw. 2015 roku
Szczegóły - [Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne
inwestorRetail Provider Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2015
Kajtman 03.09.2015, godz. 13:46
Nowy artykuł dotyczący [Olsztyn] Zintegrowane Centrum Komunikacyjne [Olsztyn] PKP planuje nowy dworzec Olsztyn Główny
odpowiedz
Kajtman 27.04.2015, godz. 13:19
- Naszym zdaniem w budynku Dworca Głównego drzemie ogromny potencjał - informuje w imieniu Stowarzyszenia Forum Rozwoju Olsztyna Krzysztof Suchowiecki. Na dowód tego, że obiekt może dobrze wyglądać i działać bez planowanej galerii przedstawia wizualizację.

Za kilka tygodni stowarzyszenia Forum Rozwoju Olsztyna planuje przeprowadzić debatę w sprawie Dworca Głównego w tym mieście z udziałem m.in. przedstawicieli magistratu oraz mieszkańców.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 27.01.2015, godz. 12:22
Firma, która chce budować zintegrowaną z dworcami kolejowym i autobusowym galerię handlową w Olsztynie, czeka na wsparcie miasta przy drogach dojazdowych i zapowiada rezygnację z inwestycji w razie odmowy ratusza - donosi gazeta.pl.

Rozpoczynają się rozmowy między PKP a inwestorami o budowie dworca. Dopiero pod koniec ub. roku PKP uznało, że firma Retail Provider (która kupiła część budynku wraz z PKS-em) jest wystarczająco przygotowana do negocjacji.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 19.11.2013, godz. 11:44
Podczas specjalnej sesji Rady Miasta Olsztyna przyjęto miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla okolic Dworca Głównego. Na tym terenie spółka Retail Provider zamierza zbudować Zintegrowane Centrum Komunikacyjne - czytamy na portalu Propertynews.pl

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Orzech 10.09.2013, godz. 19:42
Krok w kierunku realizacji Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w Olsztynie

W przyszłym tygodniu radni Olsztyna będą mogli zadecydować o przyszłości projektu Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego - podaje olsztyn.wm.pl. Chodzi o uchwalenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 19768.html
odpowiedz
Orzech 30.04.2013, godz. 22:32
Retail Provider zapowiada, że centrum komunikacyjne w Olsztynie może być gotowe już w 2014 roku

Już w 2014 pierwsi pasażerowie będą mieli szansę skorzystać z infrastruktury Nowego Dworca Olsztyn. - Zintegrowane Centrum Komunikacyjne w Olsztynie, projekt grupy kapitałowej Retail Provider, jest na ostatniej prostej - potwierdzili przedstawiciele inwestora.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 16475.html
odpowiedz
Orzech 27.02.2013, godz. 12:20
W Olsztynie powstanie największe w regionie warmińsko-mazurskim Zintegrowane Centrum Komunikacyjne. Przedsięwzięcie zakłada budowę nowych dworców PKS i PKP połączonych z galerią handlową, a także w pełni zintegrowanych z transportem miejskim. ZCK to projekt tworzony w ramach grupy kapitałowej, której częścią jest Katharsis Development - czytamy na portalu Retailnet.pl

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 12.09.2012, godz. 13:32
Grupa Immofinanz będzie jedynym inwestorem nowego centrum handlowego w Olsztynie - pisze gazeta.pl. Budowa ma rozpocząć się w 2014 roku. W tym momencie urzędnicy muszą uchwalić plan zagospodarowania przestrzennego.

Na miejscu obecnego dworca ma powstać centrum przesiadkowe, dworzec kolejowy i autobusowy oraz galeria handlowa. Koszt całego przedsięwzięcia będzie oscylował w granicach 100 mln euro (420 mln zł).

Obecnie trwają rozmowy między inwestorem a miejskimi urzędnikami.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Kajtman 09.07.2012, godz. 14:03
Spółka Retail Provider rozpoczęła proces komercjalizacji centrum handlowego, które powstanie w ramach projektu budowy Nowego Dworca Olsztyn. Na terenie obiektu znajdzie się 180 punktów handlowo-usługowych oraz 7-salowe kino. Łączna wartość inwestycji to ok. 115 mln euro.

W stolicy Warmii i Mazur powstanie centrum handlowe o powierzchni najmu około 45 tys. mkw. zintegrowane z dworcem kolejowym i autobusowym. Jego otwarcie planowane jest na II połowę 2014 roku.

pokaz-artykul.png
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję