[Świdnica] Kaufland

[Świdnica] Kaufland

Świdnica/Młodych
REKLAMA
inwestorKaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k.
realizacjaIII kw. 2015

O inwestycji [Świdnica] Kaufland

Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. Sp.k. realizuje w mieście Świdnica inwestycję [Świdnica] Kaufland. Oddanie do użytku III kw. 2015.
Napisz komentarz
Madzia(gość)
Nie polecam zakupów.. Dziś przygotowałam lazanki na ciepło i coś w nich było zadlawilam się i o. Mały włos nie zakrztusilam się od razu zwymiotowalam z krwią plujac  okazało się że było tam szkło....male cząsteczki  mimo że folia nie była z opakowania naruszona i zamknięta była fabrycznie... Pozatym w tym sklepie jest haos i straszna drozyzna
jacek1980
czy ktoś wie jakie sklepy pojawią się parku   Park Handlowy VENDO PARK 
jacek1980
Action, holenderska sieć dyskontów, jesienią wchodzi do Polski    Holenderska firma Action, prowadząca sklepy dyskontowe z produktami niespożywczymi, otworzy w najbliższych tygodniach swoje pierwsze sklepy w Polsce - na zachodzie i południu kraju   Jak ustaliliśmy, rozpoczęła się już rekrutacja pracowników.  
Action zatrudnia 35 tys. pracowników w ponad 900 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu i Austrii. W Polsce prowadzona jest już rekrutacja do pierwszych placówek, które otwarte zostaną w województwach dolnośląskim i wielkopolskim: w Wałbrzychu, Legnicy, Świdnicy, Lubaniu, Lesznie i Głogowie. Poszukiwani są pracownicy sklepów, a także kierownicy placówek i ich asystenci. Jak dowiedziała się redakcja wiadomoscihandlowe.pl, obiekt w Legnicy rozpocznie działalność w październiku br., a pozostałe w podobnym czasie. Oferta sieci dyskontów obejmuje ponad 6 tys. produktów (w tym marki własne) z 13 kategorii, takich jak m.in. dekoracje, DIY, zabawki, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, chemia gospodarcza, artykuły dla zwierząt, czy odzież.Placówki sieci są zaopatrywane przez trzy własne centra dystrybucyjne na północy i na południu Holandii oraz w okolicach Paryża i w Biblis na południu Niemiec. Piąte centrum dystrybucji powstanie w okolicach Tuluzy we Francji. Będzie ono działać od jesieni 2017 roku. W poszczególnych krajach tworzone są biura krajowe, a centrala firmy mieści się w Zwaagdijk, na północy Holandii. Przychody grupy w 2016 r. wyniosły 2,7 mld euro.Action będzie kolejną siecią non-food, która pojawi się w najbliższym czasie Polsce. O swoich planach wejścia do naszego kraju poinformował niedawno prezes giganta wśród dyskontów z produktami niespożywczymi – sieci Tedi. Tym samym jest już pewne, że w najbliższym czasie wzrośnie konkurencja dla takich sklepów, jak Pepco, TXM Textilmarket, czy KiK.Spółka Action Poland zarejestrowana została w maju br. z siedzibą w Katowicach. Prezesem jest Alexander Theodorus Van Der Laan, a jedynym udziałowcem jest Action Holding B.v.   
https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/holenderska-siec-dyskontow-jesienia-wejdzie-do-pol,41551


jacek1980
są nowe kołki za magazynami  na kawałku ziemni    

346546_1500x.jpg

346547_1500x.jpg

346548_1500x.jpg
jacek1980
 https://retailnet.pl/2017/03/16/114620-dynamiczny-rozwoj-sieci-vendo-park-wszystkie-projekty-scf-2017-spring/  
znalazłem necie 
figofago
Wątpię, że pozwolą na konkurencję dla Intermarche bo tam miał być Bricomarche. Już teraz pewnie nie śpią po nocach ze względu na Kauflanda.
Właśnie dlatego powinni dogadać się z jakimś fast foodem na tę działkę.
Jest jeszcze teren obok Tesco, bo chyba nie wszystko mają zagospodarowane.
REKLAMA