[Świdnica] Tesco Extra

Świdnica/Młodych
REKLAMA

O inwestycji [Świdnica] Tesco Extra

Market Tesco Extra powstaje w Świdnicy przy ulicy Marcinkowskiego. Powierzchnia sprzedażowa ma wynosić 418 m2, a powierzchnia marketu 592 m2. Liczba miejsc parkingowych wyniesie 30 sztuk.
Napisz komentarz
Orbit 23
Witam
Mam pytanie czy ktoś z Was się orientuje ile ludzi mieszka na Osiedlu Młodych ???
Gregs
Moim zdaniem Tesco na Marcinkowskiego to najlepsze miejsce jeśli chodzi o ekonomiczne zakupy, na drugim miejscu Biedronka na trzecim Intermarhe potem już tylko EKO i Stokrotka, przyznam EKO odstrasza mnie swoją estetyką jakoś tak i raczej nie korzystam z takiego sklepu :)
Jan Augustynowski
Aldi, rewelacyjny sklep to fakt. Nasz na Muchoborze tylko coś kończą kończą i skończyć nie mogą :(
figofago
Cieszcie się, że macie taki wybór sklepów, bo Śródmieściaki poza syfiastym Carrefourkiem leżą i kwiczą.
Beznadziejne Netto upchane gdzieś w parku, Lidla jak nie było tak nie ma, Aldi też kawałek drogi, słowem lipa z bryndzą. Przydałby się do kolekcji choćby jakiś Kaufland gdzieś blisko centrum miasta.
Ja teraz to najbardziej czekam na Aldiego, tylko cholera wie kiedy w końcu go odpalą.
maugoha
Jako, że w epoce przedstokrotkowej mama robiła kurs pomiędzy bazarkiem, Intermarche, Eko, a Biedronką i wyłapywała najtańsze - a potem powstało Tesco, duża Biedronka, Stokrotka, hala, małe Tesco, to muszę stwierdzić tak:
Eko przy Domosie jakieś najgorsze, małe, upchane..
Eko przy skrzyżowaniu większe, ale też jakoś nie zaglądam...
Tesco oczywiście największy wybór, choć dla niektórych z Osiedla za daleko, a małe Tesco jednak małe, mało towarów, mały wybór, chyba że ktoś ma zamiar kupić bułki i mleko.
Z kolei duża Biedronka to jakaś za duża haha, gubię się. Mała Biedronka jest dla mnie najlepsza do codziennych zakupów, no i najtańsza.
Stokrotkę lubię za stoisko ze zdrową żywnością:)
Intermarche jest moim zdaniem dosyć drogie.


Choć w zasadzie to wydaje mi się, że jest tyle sklepów, że nie trzeba chodzić na drugi koniec osiedla żeby zaoszczędzić trzydzieści groszy na ketchupie, co nie?:) Każdy wybiera najbliżej domu.

Ale się rozpisałam:) Może ktoś ma inne zdanie. Gregs?
Gregs
Pewnie załoga się dociera, w sylwestrowy szał zakupów jak zauważyłem nadal okupacje przezywa Intermarche, a jak Maugocha myślisz który sklep jest najtańszy i najlepszej jakości na osiedlu młodych ? :)
REKLAMA