TBS Leśnica IX

TBS Leśnica IX

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Leśnica/Dolnobrzeska 11-11b/Błońska 2-22/Uraska 1-35
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje TBS Leśnica IX

O inwestycji TBS Leśnica IX

Za inwestycję przy ulicy Dolnobrzeskiej 11-11b/Błońskiej 2-22/Uraskiej 1-35 we wrocławskiej Leśnicy odpowiada Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław. Projekt przygotowała pracownia ATD Architekci.

Na jednoetapowe osiedle Leśnica IX składa się dwanaście dwupiętrowych, trzyklatkowych (jeden z dwiema klatkami schodowymi) budynków wielorodzinnych. Każdy mieści od 18 do 25 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 882,16-1 339,62 mkw. W sumie jest dostępnych 301 lokali mieszkalnych (trzy na kondygnację w każdej klatce) na wynajem o pow. użytkowej około 14 923,45 mkw.

Mieszkańcy mają do dyspozycji 379 miejsc parkingowych na terenie inwestycji. Skorzystają też z 10 lokali usługowych (ok. 668,97 mkw.). Inwestor wylicza wśród udogodnień m.in. wygrodzony plac zabaw i dostęp do budynków z poziomu parteru. Zaplanował też instalację fotowoltaiczną we wszystkich budynkach.

Opinie o TBS Leśnica IX

Napisz komentarz
Alexgość
Poszerz sobie durny łeb dzbanie
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Augustynowski
Nie pękaj, jak już całkiem się zapełnią drogi, zapewne zamienią je w deptaki :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Gośćgość
Jako mieszkaniec Leśnicy jestem wniebowzięty... Na Wolskiej jeszcze poniemiecka kostka, Średzka wiecznie zakorkowana i bez mozliwości poszerzenia. Żadna obwodnica tego nie zmieniła i nie zmieni. Czy ktoś mieszka pod tą kopułą?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA