Willa miejska Rakowiecka 47

Willa miejska Rakowiecka 47

Wrocław/Przedmieście Oławskie
REKLAMA

O inwestycji Willa miejska Rakowiecka 47

Nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu to historyzująca willa miejska, składająca się z 10 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 34 do 81 metrów kwadratowych. Jej wnętrze stworzą funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu. Willa powstanie w otoczeniu zieleni i bliskości ośrodków rekreacyjnych takich jak Ogród Zoologiczny, słynna Pergola, ośrodek jeździecki „Na Grobli” i stadion „Oławka” z boiskiem do gry w hokeja na trawie. Liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, Las Rakowiecki, niedalekie sąsiedztwo rzeki Odry i jej dopływu – Oławy, a także malowniczy Park Wschodni zaoferują Państwu możliwość odpoczynku, zabawy i wytchnienia od miejskiego zgiełku.
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Orzech
Nowy artykuł dotyczący [Wrocław] Willa miejska "Rakowiecka 47" [Wrocław] Przy ulicy Rakowieckiej powstanie nowa willa miejska [WIZUALIZACJE]
Jan Augustynowski
Jeszcze w '85 roku wyglądało tak:
fetch.php?cache=&media=kapielisko:kapielisko-olawa-14.jpg
Orzech
"WroFanatyk" napisał:
Przydałaby się do tego reanimacja kąpieliska nad Oławką :)


Myślę, że miałoby bardzo duże obłożenie. I nie trzeba tam ładować dziesiątek mln zł. A można zrobić "cacko" i miejsce rekreacji dla bardzo wielu mieszkańców naszego miasta.
Jan Augustynowski
Przydałaby się do tego reanimacja kąpieliska nad Oławką :)
Orzech
Jeszcze zostaje działka po dawnym Cefarmie. Tam też można się wkrótce spodziewać jakiejś inwestycji mieszkaniowej.
REKLAMA