DODAJ

Przy ulicy Rakowieckiej powstanie nowa willa miejska [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wizualizacja: materiały inwestora
Orzech
2017-03-26 18:58:06
Vienna Development planuje kolejną inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska. Przy ulicy Rakowieckiej 47, na wrocławskim Rakowcu, wybuduje kameralną historyzującą nową willę miejską składająca się z 10 mieszkań o powierzchni od 35 mkw. do 83 mkw.

Będą to funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania o podwyższonym standardzie, klimatyzowane, idealnie nasłonecznione, z przestronnymi tarasami lub ogrodami o zróżnicowanym metrażu. 

Mieszkania na parterze będą posiadały ogród, a na piętrach przestronne tarasy. W każdym salonie i pokoju po stronie południowej znajdzie się klimatyzacja. Wszystkie 10 mieszkań w willi miejskiej Rakowiecka 47 będą tzw. "inteligentnymi mieszkaniami" – to praktyczna automatyka, która podnosi standard życia, obniżając wydatki eksploatacyjne. Umożliwia sterowanie (za pomocą pilota lub przez Internet z użyciem komputera, smartfona, tabletu) wybranymi elementami, takimi jak: rolety, ogrzewanie, oświetlenie, gniazdka, kamery, nawadnianie ogrodu, czujniki (dymu, zalania, ruchu, natężenia światła).

Nowa willa miejska powstanie w otoczeniu zieleni, a teren wokół niej będzie ogrodzony. Pod budynkiem znajdzie się parking podziemny z podgrzewanym zjazdem.

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora
Wizualizacje: Materiały inwestora

Artykuł opracowano na podstawie materiałów Vienna Development.