[Wrocław] Linia tramwajowa na Kozanów

[Wrocław] Linia tramwajowa na Kozanów

Komunikacja publiczna/Wrocław/Fabryczna/Kozanów
REKLAMA
Napisz komentarz
Orzech
Torowisko tramwaju plus na Kozanowie do naprawy

Na Kozanów tramwaje jeżdżą zaledwie od wiosny zeszłego roku. Torowisko już jednak wymaga naprawy. Pęka asfalt między szynami w rejonie skrzyżowań. - Ustalamy przyczyny - zapewnia Marek Szempliński, rzecznik Wrocławskich Inwestycji. - Wkrótce przeprowadzimy naprawę.

Cały tekst: http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3577 ... prawy.html
Orzech
Torowisko na Kozanowie do naprawy. Skody zrujnują Wrocław?

Już po półtora roku trzeba poprawiać torowisko na Kozanowie, z którego korzystają wyłącznie nowe tramwaje Skoda. Pękają bowiem betonowe płyty położone między przystankami. Jak się dowiedzieliśmy, naprawa ma się rozpocząć na przełomie września i października. Nie wiadomo jeszcze, czy na czas remontu trzeba będzie wstrzymać kursy tramwajów.

Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Wrocław: Torowisko na Kozanów pęka. Będzie remont? (ZDJĘCIA)

Torowisko na Kozanów, zbudowane dla nowych tramwajów skoda jeżdżących po liniach Plus oddano do użytku równo rok temu. Czy niebawem trzeba będzie je poprawiać? Na betonowej kostce, którą wyłożone są przystanki i przejścia dla pieszych przy torach już pojawiły się pęknięcia.

Więcej + ZDJĘCIA: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Tramwaj na Kozanowie już do poprawki

Niespełna miesiąc po uruchomieniu Tramwaju Plus na Kozanów, trzeba będzie wprowadzić kilka poprawek do tej inwestycji. Prawdopodobnie prace rozpoczną się już w najbliższym tygodniu. Chodzi o fragment linii przy ul. Dokerskiej w pobliżu Zespołu Szkół nr 21 oraz przychodni.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Nowe linie na Kozanów zawsze spóźnione. O co chodzi?

Pasażerowie MPK narzekają, że linie tramwajowe na Kozanów i stadion są od momentu uruchomienia opóźnione nawet, gdy nie ma korków na ulicach. Gdzie tramwaje tracą cenne dla pasażerów minuty?

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
Orzech
Kiedy tramwaj 33plus będzie kursować dwa razy częściej

Ulicą Legnicką przestały jeździć autobusy, bo miała je zastąpić linia 33plus. Pasażerowie skarżą się jednak, że to żadna rekompensata, bo skody kursują zbyt rzadko. Magistrat tłumaczy, że na razie nie może być ich więcej, bo utknęłyby na torowisku wzdłuż Trasy W-Z.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3575 ... sciej.html
REKLAMA