Kamienice przy ul. Północnej w Łodzi popadały w ruinę, teraz odzyskują blask Urząd Miasta Łodzi / lodz.pl

Kamienice przy ul. Północnej w Łodzi popadały w ruinę, teraz odzyskują blask

ZDJĘCIA
Wojciech.Jenda
Północna 23
adresŁódź, Północna 23
inwestorMiasto Łódź

Popadały w ruinę, teraz odzyskują dawny blask. Odnowa dwóch kamienic przy ul. Północnej jest już na ostatniej prostej.

Przy ulicy Północnej w dwóch miejskich kamienicach ekipy budowlane zobaczymy zarówno we wnętrzach, jak i na podwórzu. Budynki zostaną całkowicie odnowione oraz podłączone do centralnego ogrzewania. Wewnętrzny układ pomieszczeń ulegnie przebudowie. Wymienione zostaną wszystkie instalacje. Na nowo zagospodarowane będą podwórka, nie zabraknie na nich zieleni oraz ławek. Stworzymy przyjazne miejsca dla dzieciaków i dorosłych – mówi Agnieszka Kowalewska-Wójcik, dyrektor Zarządu Inwestycji Miejskich.

Nowe mieszkania przy Północnej 23

REKLAMA