DODAJ

Firma księgowa zostaje na dłużej w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach

Biura / Katowice
Firma księgowa zostaje na
Kajtman
2018-11-14 14:32:42
Spółka Fincores Business Solutions (grupa kapitałowa RUCH S.A. w restrukturyzacji) przedłużyła dotychczasową umowę najmu w Centrum Biurowym Francuska w Katowicach. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cresa.

Fincores Business Solutions realizuje w śląskim biurze operacje finansowo-księgowe dla całej Grupy kapitałowej RUCH S.A. w restrukturyzacji. Firma przedłużyła umowę najmu 627 mkw. w Centrum Biurowym Francuska. Kompleks został oddany do użytku w 2010 roku, składa się z dwóch budynków biurowych o łącznej powierzchni najmu ponad 21 tys. mkw. Właścicielem obiektu jest GTC.

Jesteśmy jednym z pierwszych najemców tego biurowca. Cieszymy się, że w drodze renegocjacji umowy uzyskaliśmy bardzo dobre warunki. Lokalizacja i standard wykończenia to mocne atuty naszej siedziby – mówi Cezary Troć, kierownik Działu Administracji w firmie RUCH S.A. w restrukturyzacji. 

Cresa kładzie duży nacisk na rozwój regionalny w Polsce. W ciągu roku firma otworzyła cztery biura poza Warszawą: we Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi i Krakowie. Od czerwca na stanowisko koordynatora regionalnego awansowano Agnieszkę Żygieło, która odpowiedzialna jest za wsparcie agentów w lokalnych biurach i negocjacje umów w pozostałych miastach regionalnych.

Cieszę się, że mogę być blisko najemców w miastach regionalnych. Dzięki temu jeszcze lepiej wspieramy takich klientów jak spółka Fincores Business Solutions z grupy kapitałowej RUCH S.A. w restrukturyzacji. Śląski rynek biurowy cały czas jest jeszcze w grupie rynków rozwijających się, ale dzięki dobrym uczelniom, a co za tym idzie wykwalifikowanej kadrze, ten region przyciąga coraz więcej najemców z sektora BPO/SSC – mówi Agnieszka Żygieło, Regional Coordinator w dziale Reprezentacji najemców biurowych firmy doradczej Cresa Polska.

Źródło: materiały prasowe