KG Group otworzyło centrum handlowe Atut w Suchej BeskidzkiejKG Group

KG Group otworzyło centrum handlowe Atut w Suchej Beskidzkiej

Orzech
Orzech
REKLAMA

KG Group otworzyło w czwartek, 15 grudnia centrum Atut w Suchej Beskidzkiej, w województwie małopolskim. Jest to już jedenasty obiekt handlowy krakowskiego dewelopera, a czwarty otwarty w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

W Atucie w Suchej Beskidzkiej na powierzchni ponad 5000 metrów kwadratowych GLA znajduje się kilkanaście lokali handlowych, a wśród najemców Media Expert, Action, Martes Sport, Pepco, Kaes, drogeria Kosmyk, piekarnia Bella, sklep optyczny Optilux oraz kantor. W najbliższych tygodniach do tego grona dołączy Lidl, a wiosną 2023 roku restauracja.

– W centrum Atut znalazły się sklepy, których nie ma w najbliższej okolicy, a które cieszą się dużą popularnością. Dlatego liczymy, że stworzona oferta handlowa spotka się z dużym zainteresowaniem mieszkańców – mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

Centrum Atut wyróżnia się nie tylko ofertą handlową, ale również architekturą. Powstało w miejscu, gdzie w przeszłości działały m.in. browar, roszarnia czy Zakład Winiarski, dlatego KG Group przy współpracy z miastem i konserwatorem zabytków zdecydowało się m.in. na odbudowę wieży dawnego browaru.

– Zależało nam na połączeniu nowoczesności z zachowaniem wyjątkowego charakteru miejsca. Myślę, że nam się to udało i dzięki temu Atut nie jest tylko kolejnym centrum handlowym, ale stał się obiektem, który dobrze wpisuje się w tradycję miasta – mówi Krzysztof Gaczorek.

KG Group
REKLAMA
KG Group
KG Group

Atut w Suchej Beskidzkiej jest już 4 centrum otwartym przez KG Group w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Wcześniej otwarte zostały 3 centra handlowe w Krakowie o łącznej powierzchni 50 tys. mkw. GLA.

Komercjalizacją centrów handlowych Atut wspólnie z KG Group zajmuje się The Blue Ocean Investment Group (BOIG).

KG Group jest obecnie właścicielem 11 centrów handlowych Atut o łącznej powierzchni blisko 80 tysięcy mkw. GLA. Obiekty krakowskiego dewelopera funkcjonują w Krakowie, Bełchatowie, Pruszkowie oraz podkrakowskich Węgrzcach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA