Kolejna firma z branży IT stawia na Katowice. Avenga otworzyła biuro w Carbon Officeopal.pl

Kolejna firma z branży IT stawia na Katowice. Avenga otworzyła biuro w Carbon Office

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna duża firma z branży IT zdecydowała się zainwestować w Katowicach. Tym razem jest to Avenga. Spółka otworzyła swoje biuro w Carbon Office przy ulicy Węglowej 9.

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT, transformacji cyfrowej i staffing services, z ponad 20-letnią praktyką. W ramach linii Transforming Industries świadczy szeroką gamę usług – od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania. W ramach obszaru IT Professionals oferuje outsourcing specjalistów IT. Łączy kreatywność i innowacyjność z umiejętnością szybkiej realizacji kompleksowych projektów. Ponad 4300 profesjonalistów pracuje dla Avenga w ramach struktury 27 lokalizacji w Europie, Azji i USA. W Polsce biura firmy znajdują się m.in. we Wrocławiu (w którym to mieście znajduje się siedziba Avenga Poland), Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Gdańsku.

opal.pl
REKLAMA
opal.pl

Carbon Office to nowoczesny budynek biurowy klasy A. Budynek ma sześć kondygnacji, parking podziemny i 8450 mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Obiekt powstał z przeznaczeniem dla biur, usług i handlu. Biurowiec znajduje się vis-a-vis Silensia City Center w Katowicach., przy ul. Węglowej 9. Biurowiec jest własnością firmy OPAL Maksimum.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA