Avenga zatrudni 300 specjalistów ITźródło: Develia

Avenga zatrudni 300 specjalistów IT

Orzech
Orzech
[Wrocław] Sky Tower
adresWrocław, Powstańców Śląskich 95
inwestorDEVELIA S.A.
REKLAMA
Avenga, międzynarodowy dostawca usług i doradców IT, planuje powiększyć swój zespół w Polsce o 300 nowych specjalistów. Firma działa w 19 lokalizacjach w Europie, Azji i USA zatrudnia w sumie ponad 2500 profesjonalistów. W Polsce biura firmy znajdują się we Wrocławiu (polska siedziba), Krakowie, Warszawie i Gdańsku.
W listopadzie 2019 roku, cztery firmy o różnych kulturach organizacyjnych, doświadczeniach i kompetencjach połączyły siły i utworzyły jedną, globalną firmę IT zdolną dostarczać pełne spektrum usług biznesowych. Były to: polska spółka IT Kontrakt z Wrocławia, działająca od 2004 roku i specjalizująca się w rozwijaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych oraz dostarczaniu spersonalizowanych rozwiązań, niemiecka firma Sevenval – ekspert w zakresie rozwiązań front-end i transformacji cyfrowej, działająca od 1999 r., CoreValue – globalna firma konsultingowa z siedzibą w USA obsługująca klientów z listy Fortune 50 i 500 oraz Solidbrain – młody i ambitny dostawca oprogramowania oferujący innowacyjne i dopasowane do odbiorcy rozwiązania IT.
Polska siedziba firmy Avenga (Avenga IT Professionals Sp. z o.o.) znajduje się we Wrocławiu, w części biurowej Sky Tower.
REKLAMA
W ciągu najbliższych kilku miesięcy Avenga planuje zatrudnić w Polsce 300 specjalistów do wszystkich swoich biur działających w Polsce i polskiej centrali we Wrocławiu. Ta międzynarodowa firma specjalizuje się m.in. w doradztwie strategicznym, oferuje usługi związane z customer experience, projektowaniem rozwiązań, po tworzenie oprogramowania i outsourcing specjalistów IT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA