Capgemini zatrudni kolejne 150 osób

Capgemini zatrudni kolejne 150 osób

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Capgemini, firma wyspecjalizowana w usługach informatycznych, outsourcingowych i konsultingowych do końca 2016 roku zatrudni następnych pracowników w Polsce.

Polski zespół liczy ponad 6,5 tysiąca specjalistów pracujących w sześciu miastach: Krakowie, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Opolu. Obsługują oni klientów na całym świecie w blisko 30 językach obcych.


Nowi pracownicy pilnie poszukiwani

W aktualnej ofercie pracy znajduje się ponad 300 stanowisk, poszukiwani są m.in. specjaliści ds. finansów i księgowości, wsparcia klienta oraz informatycy i programiści ze znajomością różnych języków obcych.

We Wrocławiu działa jednostka badawczo-rozwojowa tworząca oprogramowanie na indywidualne potrzeby przedsiębiorstw.

Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu specjalizuje się w rozwoju oprogramowania i świadczeniu zaawansowanych usług informatycznych dla globalnych i renomowanych marek z sektora motoryzacyjnego, finansowego, transportowego oraz mediów, takich jak m.in. Daimler, BMW, Volkswagen, Audi, Lufthansa, czy niemiecki kanał telewizyjny ZDF.

Capgemini zatrudnia obecnie we Wrocławiu 900 osób. Jeszcze w tym roku planuje przyjąć kolejnych 150. 

We Wrocławiu firma szuka programistów. Potrzeby są tak duże, że Capgemini płaci nawet 10 tysięcy złotych za przeprowadzkę do Wrocławia. Firma rozpoczyna też program "Starter Kit" – trzymiesięczne płatne szkolenia dla osób, które chciałyby zostać programistami, ale skończyły inne studia.


Capgemini jest jednym z największych inwestorów sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Polski zespół liczy ponad 6,5 tysiąca specjalistów pracujących w sześciu miastach: Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Opolu. Obsługują oni klientów na całym świecie w blisko 30 językach obcych.

Na całym świecie Capgemini zatrudnia 180 tys. pracowników w ponad 40 krajach. Grupa osiągnęła w zeszłym roku przychód w wysokości 11,9 mld euro.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA