Producent gier T-Bull zatrudni 150 osób

Producent gier T-Bull zatrudni 150 osób

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławski producent gier na smartfony T-Bull zatrudni kolejnych, nowych pracowników w stolicy Dolnego Śląska. Tym razem będzie to prawie 150 osób.

Programiści, testerzy, graficy… 
Wrocławskie Studio T-Bull zajmujące się tworzeniem gier i aplikacji mobilnych chce zwiększyć zatrudnienie z obecnych 50 do 200 osób. Produkcja rozwiązań, nad którymi pracuje firma z Wrocławia, jest czasochłonna. Dlatego też jej zarząd podjął decyzję o powiększeniu zespołu. T-Bull poszukuje aktualnie m.in. game i sound designerów, programistów, testerów i grafików 2D i 3D. 
W ciągu sześć lat istnienia wrocławskie T-Bull przerodziło się z małego, lokalnego studia w czołowego polskiego twórcę gier mobilnych. Firma, aby nadal się rozwijać, przeniosła się niedawno do nowej siedziby we wrocławskim Sky Tower. Nowe biuro jest kilkukrotnie większe od poprzedniego.

Od malutkiego studia, do potentata gier

REKLAMA
T-Bull to polskie studio, zajmujące się tworzeniem autorskich gier i aplikacji mobilnych. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. 

Produkcje T-Bull zostały pobrane już przez ponad 160 milionów graczy na całym świecie. Firmie codziennie przybywa ponad 300 tys. nowych użytkowników i co ważne ta liczba sukcesywnie rośnie. 

Największą popularnością wśród użytkowników cieszą się gry wyścigowe, w których pojedyncza rozgrywka trwa kilka minut 

Wrocławskie studio T-Bull zostało założone przez Damiana Fijałkowskiego, Grzegorza Zwolińskiego oraz Radosława Łapczyńskiego, którzy od sześciu lat z wielkimi sukcesami tworzą jedne z najpopularniejszych na całym świecie gier mobilnych. Oprócz popularnych gier, zespół T-Bull stworzył także mechaniczną rękę sterowaną myślami. 
W lipcu 2016 roku T-Bull powołał nowy podmiot – SatRevolution. Spółka rozpoczęła również prace badawcze nad nanosatelitami, które mają znaleźć zastosowanie w międzynarodowych agencjach kosmicznych, a także sektorze publicznym. Nanosatelity wykorzystywane mają być też w celach prywatnych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA