Capgemini zwiększa zatrudnienie w Warszawieźródło: Capgemini

Capgemini zwiększa zatrudnienie w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Francuski dostawca usług IT i konsultingowych zdecydował się na powiększenie zatrudnienia w swoim biurze w Warszawie. Firma ta zdecydowała się na rozwój linii biznesowej Capgemini Invent. 
Poszukuje przede wszystkim pracowników, którzy obejmą stanowiska data science, data analytics, konsultantów i architektów IT, czy też programistów. Łącznie Capgemini planuje utworzyć 100 nowych miejsc pracy.
– Do końca 2021 r. planujemy zwiększyć działający już od lat na warszawskim rynku zespół o nowych specjalistów IT z wielu obszarów. Poszukujemy przede wszystkim pracowników, którzy obejmą stanowiska data science, data analytics, konsultantów i architektów IT, czy też programistów. Z racji świadczenia usług klientom z całego świata, mile widziane są osoby posługujące się biegle językami obcymi  w tym głównie angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim – podkreśla Marek Woźny, dyrektor Application Services Market Segment Poland w Capgemini.
– Poszukujemy pracowników wielozadaniowych, którzy łączą zarówno kompetencje analityczne, wspierane narzędziami cyfrowymi, ale także kompetencje miękkie. Niezwykle ważna jest dla nas otwartość na innowacje, chęć uczenia się i zdolności interpersonalne – dodaje Adam Seoudi, HR Business Partner w Capgemini Invent.

Rekrutacja także we Wrocławiu i Poznaniu

REKLAMA
Capgemini rozwija swoje oddziały także w innych polskich miastach. Francuski gigant IT planuje zatrudnić 300 nowych specjalistów we wrocławskim i poznańskim oddziale Software Solutions Center, w tym głównie programistów pracujących z technologiami cloudowymi, językami obiektowymi i mikroserwisami.
Firma posiada w Polsce centra usług biznesowych w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Opolu i Lublinie.
Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, usług technologicznych i transformacji cyfrowej. Capgemini jest wielokulturową i odpowiedzialną organizacją, liczącą ponad 270 000 pracowników zatrudnionych w 50 krajach. W Polsce Capgemini działa od 1996 roku i jest największym zagranicznym inwestorem z sektora nowoczesnych usług biznesowych w kraju. Grupa w 2020 roku odnotowała globalne przychody w wysokości 16 mld euro.
Źródło: Capgemini

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA