Wrocław: Kolejna międzynarodowa firma ulokuje swoje biuro w Carbon Towerfot. Jakub Zazula

Wrocław: Kolejna międzynarodowa firma ulokuje swoje biuro w Carbon Tower

Orzech
Orzech
REKLAMA
Najnowszy wrocławski projekt biurowy Cavatiny – Carbon Tower, pozyskał kolejną międzynarodową firmę, która zdecydowała się na ulokowanie swojego biura w tym obiekcie. Do grona najemców dołączyła ACN Communications – firma specjalizująca się w dostawie usług telekomunikacyjnych. Zajmie całą powierzchnię 10. piętra Carbon Tower (1 500 mkw.) W nowym biurze firmy znajdzie pracę 150 osób. Najemcę przy negocjacjach umowy reprezentowała firma doradcza Nuvalu.

ACN wprowadzi się do nowego biura już na początku sierpnia bieżącego roku. Dotychczas firma miała swoje polskie biuro w biurowcu Vega Center przy ul. Grabiszyńskiej 251a, jednak ze względu na rozwój firmy i planowane zwiększenie zatrudnienia ACN poszukiwało nowej lokalizacji. Wybór padł na najnowszy projekt biurowy Cavatina Holding S.A. w stolicy Dolnego Śląska.
Początki firmy ACN Communications sięgają 1993 roku, kiedy to czterech amerykańskich przedsiębiorców: G. Provenzano, R. Stevanovski, T. Cupisz i M. Cupisz z bogatym doświadczeniem w branży sprzedaży bezpośredniej postanowiło założyć własny biznes o wysokim standardzie obsługi klienta i z transparentnymi zasadami etycznymi. Firma rozpoczęła działalność jako sprzedawca usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, ale z czasem rozrosła się do międzynarodowej firmy oferującej szereg usług w ponad 24 krajach. ACN jest największym bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych, energii i innych usług.
REKLAMA
Carbon Tower to 15-kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany przy ul. Fabrycznej 6, w centrum nowej, biznesowej dzielnicy Wrocławia. Obiekt został oddany do użytkowania w 2019 roku, dostarczając tym samym ponad 19 tys. mkw. powierzchni na wrocławski rynek biurowy. Przeszklony biurowiec o oryginalnym kształcie bryły posiada rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz liczne udogodnienia dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, powierzchnię coworkingową Quickwork i placówkę medyczną.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA