Będzie kolejna wielka, amerykańska inwestycja pod Wrocławiem. Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie zakupił właśnie niezabudowaną nieruchomość na terenie Aglomeracji Wrocławskiej w miejscowości Magnice w gminie Kobierzyce. Zrealizuje na niej swoją największą jak dotychczas inwestycję na Dolnym Śląsku i jedną z największych w Polsce.
Pracę bezpośrednio i pośrednio (w tzw. otoczeniu inwestycji) znajdzie docelowo kilka tysięcy osób.
Powierzchnia parku magazynowego, który zostanie wybudowany na zakupionej nieruchomości, będzie wynosiła łącznie około 247 000 mkw. Panattoni przy transakcji nabycia nieruchomości doradzała firma Greenberg Traurig.



![Lubelskie: Zbliża się przebudowa historycznego, zabytkowego dworca w Dęblinie [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/110/110/83822_100x70.jpg)

![Poznań: Setki nowych mieszkań PTBS przy ul. Żelaznej [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/101/101/83813_100x70.jpg)







![Pod Wrocławiem powstanie kolejna wielka inwestycja [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/241/113/51697_100x70.jpeg)

![Kolejna wielka inwestycja zagraniczna pod Wrocławiem. Powstaną setki nowych miejsc pracy [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/120/120/52344_100x70.jpeg)

![[Aglomeracja Wrocławska] Kolejna wielka inwestycja japońskiej Toyoty pod Wrocławiem](https://investmap.pl/_i/image/0/0/38912_100x70.jpg)


