Kolejne firmy z branży medycznej nowymi najemcami 7R City Park Warsaw Airport IIIMateriały prasowe

Kolejne firmy z branży medycznej nowymi najemcami 7R City Park Warsaw Airport III

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejne firmy z branży medycznej zdecydowały o uruchomieniu części swoich operacji w powstającym w Warszawie przy ul. Osmańskiej obiekcie 7R City Park Warsaw Airport III. Pod koniec roku do inwestycji wprowadzą się firmy ITP S.A. oraz Stryker, a na początku 2023 r. dołączy do nich Komtur. Wcześniej uruchomienie swojego centrum badawczo-rozwojowego w magazynie 7R przy ul. Osmańskiej ogłosiła Polfa Warszawa.

7R City Park Warsaw Airport III to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni 24 000 mkw. Zgodnie z wymaganiami poszczególnych najemców znajdą się w niej zarówno części magazynowe, laboratoryjne, jak i biurowe. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kwadrat, a generalnym wykonawcą jest firma Goldbeck. Inwestycja jest objęta certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent, będącą potwierdzeniem najwyższej jakości magazynu i jego proekologicznego charakteru. W obiekcie zostaną zainstalowane między innymi panele fotowoltaiczne, system wody szarej i oświetlenie LED, które zwiększą efektywność energetyczną budynku.

REKLAMA

Najemcą, który jako pierwszy wybrał 7R City Park Warsaw Airport III była Polfa Warszawa, która zdecydowała się na wynajem 5 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej wraz z zapleczem biurowym. Powierzchnia dla Polfy Warszawa jest budowana według najwyższych, rygorystycznych standardów dotyczących rozwoju, produkcji i przechowywania leków. Dodatkowo, aby zachować odpowiednie parametry dźwiękowe, w hali produkcyjnej oraz biurach zostaną zamontowane okna z zestawem trójszybowym i płyty elewacyjne o wyższym współczynniku akustycznym niż w typowych magazynach.

7R City Park Warsaw Airport III to kolejny magazyn 7R, w którym prowadzona będzie działalność farmaceutyczna. Deweloper dostarczył wcześniej powierzchnię dla dwóch marek z grupy PelionMedezin i Pharmalink, a także dla firm Cefea i Marrodent.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA