W Warszawie powstanie centrum badawczo-rozwojowe Polfy źródło: 7R S.A.

W Warszawie powstanie centrum badawczo-rozwojowe Polfy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Planowana inwestycja 7R City Park Warsaw Airport III przy ul. Osmańskiej w Warszawie to kompleks dwóch budynków o łącznej powierzchni 24 000 mkw., które zaoferują zarówno powierzchnię magazynowo-produkcyjną, jak i wysoki standard przestrzeni biurowej. Pierwszym najemcą nowego parku jest Polfa Warszawa, która zdecydowała się na wynajem 5 500 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej wraz z zapleczem.
Powierzchnia dla Polfy Warszawa będzie budowana według najwyższych, rygorystycznych standardów dotyczących rozwoju, produkcji i przechowywania leków. W trosce o zachowanie zdrowych parametrów akustycznych, w hali produkcyjnej oraz biurach zostaną zamontowane okna z zestawem trójszybowym oraz płyty elewacyjne o wyższym współczynniku akustycznym niż w typowych magazynach.
Na potrzeby operacji planowanych w obiekcie przez Polfę Warszawa, zostanie zamontowana również specjalna antresola monolityczna na całej powierzchni magazynowo-produkcyjnej zajmowanej przez najemcę. Będą na niej rozmieszczone elementy technologii, jaką Polfa zamontuje w nowym centrum badawczo-rozwojowym, aby utrzymywała powierzchnię w najwyższym reżimie farmaceutycznym.
REKLAMA
7R City Park to kolejny obiekt 7R, w którym prowadzona będzie działalność farmaceutyczna. Deweloper dostarczył wcześniej powierzchnię dla dwóch marek z grupy PelionMedezin i Pharmalink, a także dla firm Cefea i Marrodent.
Planowane oddanie obiektu przy ul. Osmańskiej to IV kwartał 2021 r. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Kwadrat. Generalnym wykonawcą jest firma Goldbeck. Inwestycja jest objęta certyfikacją BREEAM na poziomie Excellent i zaoferuje takie rozwiązania proekologiczne, jak m.in. fotowoltaika, system wody szarej, oświetlenie LED oraz zielone udogodnienia dla pracowników.
Źródło: 7R S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA