Kolejny etap osiedla Nowy Port i nowa droga na Swojczycachfot. Inkom S.A.

Kolejny etap osiedla Nowy Port i nowa droga na Swojczycach

Inkom S.A.
REKLAMA
Wrocławskie nabrzeże Odry rozwija się bardzo intensywnie. Mieszkania w sąsiedztwie rzeki są chętnie kupowane od lat. Wraz z osiedlami powstaje przynależna do nich infrastruktura. Dzikie, często niedoceniane wcześniej tereny zyskują urodę i przyjazny charakter.
Nowy Port to jedna z takich inwestycji. Osiedle powstaje na styku Sępolna i Swojczyc, 5 minut rowerem od Wyspy Opatowickiej. Dodatkowo, działki Nowego Portu sąsiadują bezpośrednio z terenami zielonymi, które nie podlegają zabudowie. Oznacza to, że mieszkańcy mogą bez ograniczeń podziwiać przyrodę ze swoich balkonów i tarasów. W tym celu zaprojektowano również ogromne okna. 
INKOM realizuje osiedle stopniowo. Etap pierwszy jest już zakończony i w pełni zamieszkany. Od stycznia 2018 r. trwa budowa drugiej części inwestycji, a w ostatnich dniach ruszyła sprzedaż trzeciego etapu. To okazja, by skorzystać z najniższych cen i największego wyboru. W tej chwili dostępne jest 125 mieszkań, od 27 do 81 mkw. Ceny rozpoczynają się od 5 475 zł/mkw. 
REKLAMA
Równolegle z budową mieszkań powstaje nowa droga i chodniki. Wygodna trasa połączy ulicę Chałupniczą z Marca Polo biegnącą wzdłuż Kanału Żeglugowego, aż do Mostów Chrobrego. Zakończenie prac planowane jest na styczeń 2019 r., wtedy też inwestor przekaże drogę do ZDiUM. Ciąg komunikacyjny dostępny będzie dla wszystkich. 
Więcej informacji na stronie dewelopera INKOM S.A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA