Kompleks biurowy Wola Center w Warszawie pozyskał trzech nowych najemcówfot. Jakub Zazula

Kompleks biurowy Wola Center w Warszawie pozyskał trzech nowych najemców

Orzech
Orzech
REKLAMA

Fundusz Hines European Value Fund podpisał w ostatnim czasie cztery umowy na wynajem powierzchni biurowej o łącznej powierzchni 7,5 tys. mkw. w Wola Center w Warszawie.

Ten zlokalizowany przy ul. Przyokopowej 33 kompleks stanie się nową siedzibą dla trzech najemców: firmy Mobica zajmującej się oprogramowaniem, przedsiębiorstwem z branży meblarskiej oraz z międzynarodową firmą IT. Firma Wolters Kluwer, dostawca usług profesjonalnych, przedłużył swoją umowę.

Wola Center, należąca do funduszu Hines European Value Fund (HEVF 1), składa się z czterech budynków klasy A, oferujących łącznie ponad 34,9 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

fot. Jakub Zazula

Doradztwo prawne dla firmy Mobica zapewniała kancelaria adwokacka Piotr Bocianowski. Drugim dużym najemcą jest firma z branży IT, która wynajęła ponad 2,5 tys. mkw. przestrzeni brutto na II piętrze budynku. W obu transakcjach najemcom doradzała firma Savills.

REKLAMA

Trzeci najemca – firma zajmująca się projektowaniem i realizowaniem wyposażenia biur, zajmie ponad 440 mkw. powierzchni na parterze obiektu. W procesie podpisania umowy przedsiębiorstwo wspierali eksperci z Hamilton International.

Materiały prasowe

HEVF 1 przedłużył także na sześć kolejnych lat współpracę z Wolters Kluwer Polska. Firma zajmuje blisko ponad 3,6 tys. mkw. przestrzeni biurowej na III piętrze Wola Center. W procesie przygotowania nowego kontraktu najemcy doradzało CBRE.

Wszystkie kontrakty są długofalowe i podpisane na co najmniej pięć lat. Wynajmującego wspierała kancelaria DPPA.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA