CH Serenada w Krakowie na starcie

CH Serenada w Krakowie na starcie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Realizacja projektu jednego z największych w Krakowie kompleksów handlowych po raz kolejny połączyła liderów branży budowlanej i deweloperskiej. Firmy RD bud i Mayland Real Estate, bazując na doświadczeniach wyniesionych z wcześniejszej współpracy, zbudują w stolicy Małopolski nowoczesne centrum lifestylowe. Za sprawą nowego obiektu, ale także znajdujących się nieopodal parku wodnego oraz kina, krakowska dzielnica Olsza ma szansę stać się zagłębiem rozrywki dla szerokiego i zróżnicowanego grona klientów.
Inwestor, firma Mayland Real Estate, zadbał o to, aby zarówno lokalizacja, jak i oferta nowej galerii, nie pozostały dziełem przypadku. Kompleks powstanie w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą, czyli na obszarze o niezwykle wysokiej dynamice rozwoju. Co więcej, w sąsiedztwie nowo powstającego obiektu znajdują się osiedla mieszkaniowe, dzięki czemu strefa oddziaływania Centrum ma objąć niemal milion mieszkańców.
Generalnym Wykonawcą stanu surowego zamkniętego Centrum Handlowego Serenada w Krakowie została firma RD bud, która po raz trzeci spotka się na placu budowy z wiodącym deweloperem powierzchni handlowych w Polsce – firmą Mayland Real Estate. Warto dodać, że obie firmy mają na koncie wspólne sukcesy, jakimi niezaprzeczalnie są rozbudowa CH Riviera w Gdyni oraz budowa CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. Bardzo dobre relacje w dotychczasowej współpracy z pewnością będą gwarancją efektywnej realizacji inwestycji w Krakowie.
REKLAMA
– „Współpraca firm Mayland Real Estate i RD bud przy projektach w Gdyni i Dąbrowie Górniczej pozwoliły poznać każdej ze stron wzajemne oczekiwania. Kolejny rozdział naszej kooperacji postaramy się więc oprzeć na zbudowanym już zaufaniu i zrozumieniu potrzeb partnera. Choć z uwagi między innymi na skalę przedsięwzięcia i trudny teren – różnica poziomów wynosi ok. 14 m – w Krakowie staniemy przed sporym wyzwaniem. Jednak jako Wykonawca z wieloletnim doświadczeniem z pewnością sprostamy powierzonemu nam zadaniu” – mówi Eric Agnello, Dyrektor Generalny RD bud Sp. z o.o.
Prace nad obiektem wycenione na ponad 100 mln zł dobiegną końca we wrześniu 2017 roku, wtedy też klienci skorzystają z oferty 150 sklepów oraz największej strefy gastronomicznej w Krakowie, która w nowej galerii zajmie aż 10% powierzchni najmu. Właściwie skomponowany tenant-mix z pewnością pozwoli przyciągnąć do tego miejsca szeroką grupę klientów – od mieszkańców okolicznych osiedli po pracowników pobliskiego parku biznesowego.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA