Kraków: Grupa Krakoin wybuduje trzy wieżowce na Kurdwanowie

Kraków: Grupa Krakoin wybuduje trzy wieżowce na Kurdwanowie

Damian Daraż
Damian Daraż
Turniejowa 59
adresKraków, Turniejowa
inwestorKrakoin Sp. z o.o.
projektantG. Sajdak
REKLAMA
Zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wybuduje krakowski deweloper Grupa Krakoin. Kompleks powstanie w południowej części miasta, na osiedlu Kurdwanów, przy ulicy Turniejowej.

Inwestycja składać się będzie z trzech budynków mieszkalnych 11-kondygnacyjnych, w których mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanym metrażu 31,72-83,20 mkw., od 1 do 4-pokojowe. Każdy z budynków będzie miał do zaoferowania 86 lokali. Wysokość mieszkalnych pomieszczeń wynosić będzie 2 metry 60 centymetrów. Komórki lokatorskie znajdować się będą ma piętrach mieszkalnych.
Każde z mieszkań posiadać będzie balkon. Budynki podłączone zostaną do miejskiej sieci ciepłowniczej MPEC (ciepła woda + ogrzewanie). Ponadto do mieszkań doprowadzona zostanie instalacja prądu trójfazowego służąca do zasilania kuchenek indykcyjnych lub ceramicznych.
Pod budynkami mieścić się będzie dwukondygnacyjny garaż podziemny, który pomieści 160 samochodów. Na osiedlu również powstaną miejsca parkingowe.
REKLAMA
Inwestycja realizowana będzie etapami, w pierwszym z nich powstanie budynek B3.
Budowa osiedla rozpoczęła się w czwartym kwartale 2017 roku, a zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na czwarty kwartał 2019 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA