Guidewire Software powiększa swoje Centrum Programowania w Krakowie

Guidewire Software powiększa swoje Centrum Programowania w Krakowie

Kraków
Orzech
Orzech
REKLAMA
Guidewire Software, Inc., dostawca oprogramowania dla wielu firm ubezpieczeniowych, poinformował oficjalnie 26 września o planie powiększenia Regionalnego Centrum Programowania w Krakowie o dodatkową powierzchnię biurową w odpowiedzi na rosnącą liczbę pracowników. 

W latach 2016-2017 Guidewire zamierza powiększyć swój krakowski zespół o 60 osób.
Centrum Programowania w Krakowie zostało otwarte w 2015 r., aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie ze strony klientów na całym świecie. 
Oddział w Krakowie to ósmy – po Kalifornii, Massachusetts, Pensylwanii, Karolinie Południowej, Dublinie, Tokio i Toronto – ośrodek tego rodzaju. 
Obecny zespół to grupa 30 utalentowanych programistów z Krakowa i okolic. Powiększenie tego centrum umożliwi Guidewire dalszą globalną ekspansję w zakresie usług programistycznych z naciskiem na kluczowe moduły platformy Guidewire Insurance Platform™.
REKLAMA
Celem firmy Guidewire jest dostarczanie przedsiębiorstwom ubezpieczeniowym jak najlepszego oprogramowania, pozwalającego dostosowywać działalność do szybko zmieniającej się sytuacji w branży i odnosić sukcesy. 
Zespół w Krakowie odgrywa i nadal będzie odgrywał w tym ważną rolę.
Aktualnie Guidewire poszukuje doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów na następujące stanowiska:
  • tester oprogramowania,
  • menedżer produktu,
  • inżynier oprogramowania.
Artykuł opracowany na podstawie materiałów prasowych od firmy Guidewire Software.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA