AMS powiększa swoje centrum w Gdańsku. Będą nowe miejsca pracyźródło: Materiały inwestora

AMS powiększa swoje centrum w Gdańsku. Będą nowe miejsca pracy

Orzech
Orzech
REKLAMA
Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi, firma AMS rozwija swoje centrum w Gdańsku, które działa od sześciu lat. 
Firma zaczynała w Trójmieście sześć lat temu od małego, 10-osobowego zespołu, a w tej chwili AMS Gdańsk Centre zatrudnia już ponad 300 osób. Gdańskie centrum zajmuje się obsługą ponad 20 globalnych klientów. Firma poinformowała niedawno o swoich planach rozwojowych. Do końca 2021 roku planuje w Gdańsku zatrudnić 50-100 osób.
REKLAMA
AMS poszukuje osób na stanowiska wymagające jedynie dobrej znajomości języka, na których zapewnione jest pełne przeszkolenie, jak i specjalistyczne stanowiska w dziedzinie rekrutacji, business intelligence, a także analityki i programowania full stack.
– Diversity and Inclusion (różnorodność i integracja) zawsze były częścią DNA naszej firmy – mówi Paweł Hajduk, dyrektor AMS Gdańsk Centre. – Dlatego Trójmiasto, a w szczególności Gdańsk, z jego długą tradycją wielokulturowego miasta i polityką otwartości i solidarności, jest dla nas idealnym miejscem. Chcemy budować kulturę biznesową opartą na równości i tolerancji. Aby zapewnić realizację tych celów stworzyliśmy sieci pracownicze oraz rady ds. różnorodności i integracji. W AMS wartości te były traktowane priorytetowo długo zanim hasła te stały się tak popularne. Podobnie elastyczność pracy, bardzo aktualny temat ostatnich miesięcy, od dawna jest nieodłącznym elementem naszej kultury biznesowej – dodaje.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA