Kraków: Nowa Myśliwska – Budimex zaczyna od ponad stu mieszkań. W planach ma jeszcze setki źródło: Materiały Inwestora

Kraków: Nowa Myśliwska – Budimex zaczyna od ponad stu mieszkań. W planach ma jeszcze setki

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Nowa Myśliwska
adresKraków, Myśliwska 55
inwestorSpravia Sp. z o.o.
projektantSaran Architekci
REKLAMA
Warszawski deweloper zaczął realizację nowego osiedla w Płaszowie od siedmiopiętrowego budynku z ponad 130 lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Zamierza postawić jeszcze dwa większe obiekty.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. ruszył w listopadzie z budową przy ul. Myśliwskiej 55 w krakowskim Płaszowie, w dzielnicy Podgórze. Zakończenie zaplanował na III/IV kwartał 2021 roku. Prowadzi też już sprzedaż. Projekt przygotowała pracownia Saran Architekci z Krakowa. Generalnym wykonawcą został Budimex S.A.II i III etap inwestycji są w fazie uzgodnień.
W wybranych partiach pojawią się płyty dekoracyjne w kolorze drewna oraz elementy ceglane. Również okna w okleinie o zabarwieniu drewna podniosą walory estetyczne założenia – zapowiada inwestor.
Materiały Inwestora

129 mieszkań w budowie, setki jeszcze w planach

Osiedle Nowa Myśliwska powstanie w trzech fazach. Powierzchnia użytkowa mieszkań w pierwszym, siedmiopiętrowym budynku wielorodzinnym wyniesie 6,4 tys. mkw. Pomieści ich 129: jedno- (25-31 mkw.), dwu- (32-44,5 mkw.), trzy- (47-64,5 mkw.) i czteropokojowych (68-74 mkw.).
Dla pozostałych etapów staramy się uzyskać podobną strukturę – mówi Andrzej Miś z biura prasowego Budimeksu.
REKLAMA
Aktualne koncepcje zakładają utworzenie w drugiej fazie pięciopiętrowego budynku wielorodzinnego o powierzchni użytkowej mieszkań 8,4 tys. mkw., a w trzeciej – dwusegmentowego obiektu o takiej samej wysokości (PUM 16,2 tys. mkw.).
Jeszcze w pierwszym etapie deweloper zapowiada wydzielenie trzech lokali usługowych, 137 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, 29 na zewnątrz (w tym 7 dla osób z niepełnosprawnościami), a także wewnętrznego dziedzińca. Znajdą się na nim m.in. ławki, leżaki, plac zabaw oraz siłownia plenerowa.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Przeszło 60 lokali od DDS Development

Na Płaszów postawił też w ostatnim czasie m.in. DDS Development Sp. z o.o. Sp. k. W ubiegłym tygodniu donosiliśmy o rozpoczęciu przez niego realizacji inwestycji Przewóz 18. Osiedle stworzą dwa budynki wielorodzinne (trzy- i czteropiętrowy) z ponad 60 mieszkaniami. Metraże sięgają przeszło 60 mkw.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA