DODAJ

Kraków: Tetmajera Residence – Logi realizuje kameralną inwestycję w Bronowicach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Tetmajera Residence –
Mariusz Bartodziej
2019-03-05 10:43:37
Przy ulicy Włodzimierza Tetmajera staną dwa budynki mieszkalne z niespełna dziesięcioma lokalami. Każde z nich składa się z czterech pokoi. Nabywcy wprowadzą się w przyszłym roku. Za budowę odpowiada krakowski inwestor.

Logi Development Sp. z o.o. ruszył pod koniec ubiegłego roku z budową osiedla Tetmajera Residence przy ul. Tetmajera 58 w Krakowie. Planuje oddać je do użytku w II kwartale 2020 roku.

Na inwestycję składają się dwa trzykondygnacyjne budynki (bez części podziemnej). Znajdzie się w nich osiem czteropokojowych mieszkań. Powierzchnia tych zlokalizowanych na parterze wynosi 96 mkw., a tych na piętrze125 mkw. Są dostępne w cenach od 672,9 do 853 tys. zł (6690-7290 zł/mkw.). Do każdego przynależy balkon lub ogródek. Na terenie zamkniętego osiedla znajdą się miejsca postojowe i zieleń.

Główne cechy tego projektu to nietypowa bryła budynków połączona z materiałami wysokiej jakości. Przemyślany układ daje możliwość aranżacji według uznania i pozwala na dowolne kształtowanie własnej przestrzeni życiowej – tłumaczy deweloper. – Duże przeszklenia gwarantują maksymalną ilość światła w pomieszczeniach oraz poczucie komfortu i przestrzeni.

Więcej wizualizacji w galerii.