Kraków: Żmujdzka – Acatom inwestuje na granicy Prądników Białego i Czerwonego źródło: materiały inwestora

Kraków: Żmujdzka – Acatom inwestuje na granicy Prądników Białego i Czerwonego

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
W trzypiętrowym budynku na styku dwóch dzielnic znajdzie się ponad 30 mieszkań. Część z nich będzie dwupoziomowa. Dostępne będą również usługi. Krakowski deweloper chce oddać lokale jeszcze w tym roku.
Acatom Sp. z o.o. rozpoczął w październiku ubiegłego roku budowę przy ulicy Żmujdzkiej 23, na granicy krakowskich dzielnic Prądnik Biały i Prądnik Czerwony. Generalnym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Budowlane MK-BUD Sp. z o.o. Sp. k. inwestycja ma być gotowa do 30 listopada.
fot. Damian Daraż
Żmujdzka to czterokondygnacyjny (bez podziemia) budynek z 33 mieszkaniami. Są dostępne w pięciu wariantach: jedno- (27 mkw.), dwu- (39-40 mkw.), trzy- (54-70 mkw.), cztero- (68-92 mkw.) i pięciopokojowym (93-104 mkw.). Lokale na drugim piętrze są dwupoziomowe. Do tych na parterze przynależą ogródki, a pozostałych – balkony. Sprzedaż trwa. Ceny wahają się od 224 do 678 tys. zł (6513-8500 zł/mkw.).
REKLAMA
Na najniższej kondygnacji znajdą się też dwa lokale usługowe. Powierzchnia jednego z nich wyniesie 56,55 mkw. (417 tys. zł), a drugiego 118,4 mkw. (810 tys. zł). Ponadto deweloper przewidział 33 miejsca parkingowe na zewnątrz. Za projekt odpowiada pracownia ION Architekci Sp. z o.o.
Więcej wizualizacji w galerii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA