LCP Properties otworzy nowy, duży park handlowy w województwie mazowieckimLCP Properties

LCP Properties otworzy nowy, duży park handlowy w województwie mazowieckim

Orzech
Orzech
M Park Pionki
adresPionki, Marii Garszwo
inwestorLCP Properties
REKLAMA

Należący grupy M Core – LCP Properties, jeden z czołowych inwestorów i deweloperów na polskim rynku parków handlowych sfinalizował zakup działki w Pionkach pod przyszły M Park, z pozwoleniem na budowę oraz 60% poziomem komercjalizacji, od swojego partnera biznesowego Family Partners. Przyszły M Park Pionki to niemal 9 300 mkw. GLA z łącznie 17 najemcami. Prace budowalne rozpoczną się jeszcze w tym roku, a oficjalne otwarcie planowane jest na IV kwartał 2024 r.

M Park Pionki powstanie przy głównej, przejazdowej ulicy w mieście – Doktor Marii Garszwo, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP w Pionkach. Dla wygody odwiedzających dostępny będzie przestronny parking na aż 355 samochodów. Obok czterech z nich zainstalowane zostaną ładowarki dla samochodów elektrycznych.

Dzięki rozpoczętemu przez Family Partners procesowi komercjalizacji tej przyszłej nieruchomości, aktualnie, na rok przed planowanym otwarciem, podpisane zostały umowy na ponad 60% dostępnej powierzchni w tym projekcie.

Wśród potwierdzonych najemców są m.in. Jysk (ponad 1 300 mkw.), sklep spożywczy Biedronka (ok 1 100 mkw.), popularna marka modowa SinSay (750 mkw.), jak również Martes Sport (700 mkw.), Rossmann (500 mkw.), Dealz (500 mkw.) oraz Pepco (550 mkw.).

REKLAMA

– Doskonała lokalizacja działki, tuż obok dworca centralnego, ograniczona dostępność oferty handlowej w mieście, jak również fakt bardzo wysokiego poziomu wynajęcia parku handlowego, na rok przed jego otwarciem, były kluczowymi zmiennymi, które skłoniły nas do zakupu tego projektu. Co więcej, jesteśmy już także w zaawansowanych negocjacjach na pozostałe 40% dostępnej powierzchni w tej lokalizacji – skomentowała Magdalena Kowalewska, Chief Operating Officer, LCP w Polsce.

– Inwestycja w Pionkach, to jedna pierwszych zapowiadanych przez nas nowych realizacji. Jednak zdecydowanie nie ostatnia, jako że nasz strategiczny cel na najbliższe lata ukierunkowany jest na mocny i nieprzerwany wzrost – dodała Magdalena Kowalewska.

LCP Properties

M Park Pionki to kolejny park handlowy, który powstanie pod marką M Park. Aktualnie w portfelu LCP Properties jest 46 nieruchomości pod tym brandem. W ostatnim czasie do tego grona dołączył M Park Łochów, a kolejne dwa projekty, w Iławie i Redzie zostaną otwarte w najbliższym czasie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA