LEGO otwiera pierwszy oficjalny sklep w Łodzi, szósty w PolsceMateriały prasowe

LEGO otwiera pierwszy oficjalny sklep w Łodzi, szósty w Polsce

REKLAMA

Już 13 października zostanie otwarty pierwszy w Łodzi oficjalny sklep marki LEGO. Sklep będzie zlokalizowany w Centrum Handlowym Manufaktura przy ulicy Drewnowskiej 58. To już szósty oficjalny sklep LEGO w Polsce.

Grupa LEGO ogłosiła kolejne otwarcie sklepu w tym roku. W październiku, zaraz po wrześniowym otwarciu w Gdańsku, rozpocznie swoje funkcjonowanie sklep w Łodzi. Ten zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Manufaktura. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom klienci sklepu będą mogli poznać w praktyce, na czym polega koncepcja "Retailtainmentu" – zakładająca połączenie zakupów z zabawą.

Obok dostępu do szerokiej oferty najnowszych zestawów LEGO, nowy sklep zaoferuje wyjątkowe możliwości spędzania czasu na kreatywnej zabawie klockami LEGO. Co miesiąc, na jego terenie, będą miały miejsce bezpłatne wydarzenia związane z budowaniem. Wśród wyjątkowych rozwiązań dostępnych tylko w sklepach LEGO znajdą się m.in.: ściana Pick a Brick LEGO wypełniona klockami różnych wielkości i kolorów czy Fabryka Minifigurek, w której można stworzyć swoją własną minifugurkę.

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że nasz szósty sklep LEGO otworzy się wkrótce w Łodzi, moim mieście rodzinnym, szczególnie dla mnie bliskim – mówi Beata Kucejko, dyrektorka marketingu LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie, i dodaje: – Centrum Handlowe Manufaktura, w którym już wkrótce otworzymy nasze drzwi dla wszystkich fanów budowania z klocków LEGO, to miejsce pełne pozytywnej energii, zlokalizowane w samym sercu miasta. Nie możemy się doczekać, aby powitać fanów w każdym wieku i zaprosić do doświadczania i odkrywania zupełnie nowych, ekscytujących produktów dostępnych w sklepie.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe
Materiały prasowe
InvestPhoto.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA