Lidl Polska operatorem spożywczym nowego centrum handlowego w Siemianowicach ŚląskichMateriały inwestora

Lidl Polska operatorem spożywczym nowego centrum handlowego w Siemianowicach Śląskich

Orzech
Orzech
REKLAMA

Galeria Siemianowice realizowana przez Falcon Investment Management we współpracy z Acteeum Group zyskała operatora spożywczego. W ramach tego najnowocześniejszego kompleksu handlowego w Siemianowicach Śląskich oraz otaczającym regionie swój sklep o powierzchni ok. 2 tys. mkw. otworzy Lidl Polska, dołączając do szerokiego grona znanych i cenionych najemców.

Budowa siemianowickiego centrum handlowego rozpocznie się jeszcze w tym roku zaś otwarcie zaplanowano na drugą połowę 2023.

Duży rozmach realizowanego projektu, centralna lokalizacja w mieście oraz niezwykle atrakcyjna oferta zakupowa to główne cechy centrum handlowego realizowanego przez Falcon Investment Management oraz Acteeum Central Europe w formacie Power Center w Siemianowicach Śląskich.

Potwierdzeniem ogromnego potencjału obiektu jest podpisana umowa, na mocy której Lidl Polska stanie się operatorem spożywczym Galerii Siemianowie. Sklep o powierzchni ok. 2 tys. mkw. będzie stanowił kluczowy element oferty zakupowej siemianowickiego centrum handlowego, wychodząc naprzeciw wielkiemu zainteresowaniu klientów. Galeria Siemianowice umożliwi klientom dokonanie w swym obrębie kompleksowych zakupów, zarówno tych codziennych jak i odzieżowych, drogeryjnych, obuwniczych, elektroniki użytkowej i innych.

– Jesteśmy pełni satysfakcji i entuzjazmu widząc dynamiczny rozwój siemianowickiego projektu oraz doskonały jego odbiór przez naszych najemców. Skutkuje to niezwykle dynamicznie postępującym procesem komercjalizacji, który na ponad rok przed otwarciem wynosi już ponad 75%. Bardzo cieszymy się z podpisania umowy najmu z Lidlem, który na powierzchni ok. 2 000 m² otworzy w Galerii Siemianowice swój kolejny nowoczesny sklep, z licznymi proekologicznymi rozwiązaniami. Fakt, że tak znamienita marka dołącza do naszego projektu potwierdza dodatkowo niezwykły potencjał komercyjny obiektu, w tym jego lokalizacji, formuły oraz rozmachu projektu – mówi Mariusz Kowalczyk, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora

Galeria Siemianowice to projekt realizowany w formule Power Center, który na łącznej powierzchni 18 tys. mkw. GLA zaoferuje sklep spożywczy Lidl o powierzchni ok. 2 tys. mkw. oraz 30 lokali handlowych, a także ofertę gastronomiczną oraz usługową. Obiekt zapewni klientom ok. 550 miejsc parkingowych oraz doskonałe połączenia komunikacją publiczną.

Działka, na której powstaje Galeria Siemianowice zlokalizowana jest w ścisłym centrum Siemianowic, obok Placu Skargi, u zbiegu ulic Katowickiej, Staszica i Waryńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie Galerii zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej – autobusowe oraz tramwajowe, zaś otaczające ulice zapewniają doskonały dojazd zarówno w obrębie miasta jak i całego ośrodka metropolitalnego Górnego Śląska.

Swym zasięgiem siemianowickie centrum handlowe obejmie ponad 280 tys. mieszkańców miasta oraz regionu Górnego Śląska.

Otwarcie obiektu zaplanowano na drugą połowę 2023 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA