LL Development inwestuje w Siechnicach. Wybuduje dwa budynki mieszkalno-usługowe wielorodzinneJakub Zazula, / zdjęcie ilustracyjne

LL Development inwestuje w Siechnicach. Wybuduje dwa budynki mieszkalno-usługowe wielorodzinne

REKLAMA

Kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa w podwrocławskich Siechnicach. Tym razem swoją inwestycję zrealizuje w tym jednym z najszybciej rozwijających się małych miasteczek w Polsce firma LL Development Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestor złożył w dniu 1 września w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu wniosek i pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalno-usługowych wielorodzinnych. Inwestycja ma zostać zrealizowana na działce nr 748 (Obręb 022308_4.0001), położonej pomiędzy ulicami Opolską i Władysława Grabskiego w Siechnicach.

GUNB
GUNB
GUNB
GUNB
REKLAMA
GUNB

Siechnice należą do najszybciej rozwijających się małych miast w Polsce (jeszcze w 2009 roku liczyły 3851 mieszkańców, a w 2021 r. już 8851). Przy tej ilości nowych, planowanych inwestycji mieszkaniowych, za trzy-cztery lata Siechnice powinny przekroczyć liczbę 10 000 mieszkańców.

Kilka lat temu w tym podwrocławskim mieście wybudowano jeden z najciekawszych i najbardziej okazałych nowych ratuszy w Polsce (projekt: Zbigniew Maćków). W budynku znajduje się także centrum administracyjno-usługowe.

Zdjęcie główne: zdjęcie ilustracyjne

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA