147 lat słodkiej tradycji, czyli nowy najemca w CH Pasaż Łódzki

147 lat słodkiej tradycji, czyli nowy najemca w CH Pasaż Łódzki

Łódź
REKLAMA
Ich flagowym produktem jest pączek z konfiturą z róży. Na rynku funkcjonują już 147 lat. Nieprzerwanie oferują luksusowe wyroby cukiernicze przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury. Mowa oczywiście o A. Blikle. Do grona najemców Pasażu Łódzkiego dołączyła znana, polska marka cukiernicza.
Cukiernio-kawiarnia A. Blikle zlokalizowana jest pomiędzy sklepem Rossman a biurem podróży Sol Travel. Lokal o powierzchni ponad 61 m2 jest trzecim punktem usługowym tej marki w Łodzi oraz 30 w Polsce. A. Blikle słynie z wyrobu luksusowych słodkości, które przygotowywane są w tradycyjny sposób w oparciu o sprawdzone receptury. Przepisy przekazywane z pokolenia na pokolenie, dbałość o smak, zapach i wygląd produktów, a także starannie dobrane składniki najwyższej jakości to wyróżnik cukierni. W różnorodnej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Na miłośników czekolady czekają luksusowe pralinki, dla osób ceniących tradycyjne formuły: makowce, pierniki z miodem i drożdżowe baby. Klienci Pasażu Łódzkiego mogą wybierać również wśród szerokiej gamy ciast, deserów czy tortów, także przygotowywanych na zamówienie.
REKLAMA
Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała oczekiwania klientów. A. Blikle to istotny element miksu najemców Pasażu Łódzkiego. Obok m.in. marek modowych, sportowych, biżuteryjnych, sklepów off-price i z akcesoriami, zapewniamy także strefę food court oraz kawiarnie i cukiernie. Dzięki temu odwiedzający Pasaż Łódzki mogą korzystać z kompleksowej oferty i miło spędzić czas – mówi Anna Mrzewa, dyrektor CH Pasaż Łódzki.
Lokal A. Blikle swoim klimatem i aranżacją nawiązuje do wieloletniej historii tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek cukierniczych. Materiały, wykorzystane meble, oświetlenie i detale wystroju to stylizacja na elegancką kawiarnię z dawnych lat. Przygotowana koncepcja to także hołd tradycji firmy. W tym roku założona przez Antoniego Kazimierza Bliklego cukiernia świętuje swoje 147 urodziny.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA