TomTom bierze 1 000 mkw. w łódzkim biurowcu Orion Business Tower

TomTom bierze 1 000 mkw. w łódzkim biurowcu Orion Business Tower

Łódź
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
TomTom, światowy lider w branży produktów do nawigacji, podglądu ruchu drogowego i map, podpisał umowę najmu prawie 1 000 mkw. powierzchni biurowej w Orion Business Tower w Łodzi. Firma zajmie najwyższe piętra w budynku.
Najemcę w procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowania warunków najmu wspierali eksperci z międzynarodowej firmy doradczej JLL.
Zarządcą Orion Business Tower jest NAI Estate Fellows, który w tej transakcji reprezentował właściciela obiektu. 
REKLAMA
– „Jesteśmy bardzo zadowoleni, iż TomTom dołączył do grona Najemców. Jednocześnie cieszymy, że nasz obiekt spełnił oczekiwania tak wymagających klientów” – mówi Bartosz Pustuł, Dyrektor Działu Zarządzania NAI Estate Fellows.
Izabela Ciszewska, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy JLL, komentuje: „Podpisanie przez TomTom umowy najmu to kolejny dobry sygnał dla łódzkiego rynku biurowego. Zainteresowanie najemców utrzymuje się na wysokim poziomie – porównywalnym z bardzo dobrym 2014 r. Na koniec I półrocza 2015 r. popyt brutto wyniósł ponad 23 000 mkw., a w całym ubiegłym roku 45 700 mkw.” 
Orion Business Tower oferuje ok. 10 000 mkw. powierzchni biurowej na 16 kondygnacjach. Wielkim atutem budynku jest lokalizacja – obiekt położony jest w ścisłym centrum Łodzi u zbiegu głównej miejskiej arterii – Al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza, w pobliżu przystanków transportu publicznego. Orion może pochwalić się również dobrym dojazdem do Portu Lotniczego Łódź oraz dworców kolejowych – Łodzi Fabrycznej i Kaliskiej. Bardzo dużym udogodnieniem dla najemców jest także bliskość centrum handlowego Galeria Łódzka i ul. Piotrkowskiej z jej rozbudowaną ofertą gastronomiczną i rozrywkową.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA