Oranżeria w trzech wymiarach. Zobacz unikalny model nowego osiedla

Oranżeria w trzech wymiarach. Zobacz unikalny model nowego osiedla

Lublin
REKLAMA

Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania? Przyjdź w weekend do „Gali” na Lubelską Giełdę Budowlano-Mieszkaniową. Największy deweloper w regionie, Wikana S.A. zaprezentuje tam swoją ofertę. Specjalnie na tę okazję, firma przygotowała unikalny, trójwymiarowy model jednej ze swoich najnowszych inwestycji – Oranżerii.

 

Oferta naszych mieszkań jest bardzo zróżnicowana, zarówno pod względem metraży, rozkładów, jak i lokalizacji budynków. Dzięki temu każdy może w niej znaleźć odpowiednie mieszkanie dla siebie. Przy tak dużej różnorodności, wybór może być jednak trudny. Warto więc odwiedzić giełdę, aby zasięgnąć porady naszych pracowników i z ich pomocą wybrać to mieszkanie, które najlepiej spełni nasze oczekiwania – mówi Sławomir Horbaczewski, prezes zarządu Wikana S.A.

 

Atrakcją dla odwiedzających giełdę będzie z pewnością trójwymiarowy model inwestycji pod nazwą Oranżeria, którą Wikana S.A. realizuje przy ul. Nowy Świat w Lublinie. – To nowatorski sposób prezentowania inwestycji, rzadko spotykany na lubelskich targach i giełdach mieszkaniowych – mówi Agnieszka Wójcik, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu Wikana S.A. – Nasz model będzie można rozkładać tak, by dokładnie obejrzeć każde z zaprojektowanych mieszkań z poziomu danej kondygnacji. Ponadto dysponujemy trójwymiarowymi modelami każdego z mieszkań z osobna. Osobom zainteresowanym zakupem lokalu w Oranżerii z pewnością pomoże to w podjęciu właściwej decyzji.

REKLAMA

 

Deweloper przygotował też dla gości owocowy poczęstunek. Każdego z odwiedzających, pracownicy Wikany będą częstować pomarańczami i mandarynkami – nawiązującymi do nazwy i do stylistyki Oranżerii.

 

Lubelska Giełda Budowlano-Mieszkaniowa odbędzie się w dniach 18-19 października w godz. 10.00-17.00 w Galerii „Gala Dom i Wnętrze” przy ul. Fabrycznej 2 w Lublinie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA