Małopolska: Przedsiębiorcy łączą siły – dwie nowe inwestycje w LimanowejKrakowski Park Technologiczny

Małopolska: Przedsiębiorcy łączą siły – dwie nowe inwestycje w Limanowej

Orzech
Orzech

Krakowski Park Technologiczny wydał kolejne decyzje o wsparciu w ramach programu Polska Strefa Inwestycji – obie trafiły do przedsiębiorców z Limanowej, którzy połączyli siły, by zakupić teren pod inwestycje. Dzięki temu powstaną nowe zakłady, a przedsiębiorcy zainwestują łącznie blisko 27 milionów złotych.

Dwaj przedsiębiorcy z Limanowej postanowili połączyć siły i utworzyli konsorcjum, by razem stanąć do przetargu na zakup działki. Każdy z nich zrealizuje na zakupionym terenie odrębną inwestycję.

GOMI Mirosław Opiela w budowę i wyposażenie nowego zakładu zainwestuje 18.021.500,00 zł. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją gazów technicznych, w tym ciekłego azotu jako wyrobu medycznego.

REKLAMA