Firma sprzętu AGD rozrasta się w MLP Pruszków Ifot. Kajtman

Firma sprzętu AGD rozrasta się w MLP Pruszków I

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Producent i dystrybutor urządzeń gospodarstwa domowego zwiększy o około 3,7 tys. mkw. wynajmowaną powierzchnię magazynową w parku MLP Pruszków I należącym do MLP Group. Dodatkowa powierzchnia zostanie przekazana do końca 2017 r. W sumie Electrolux będzie korzystał łącznie z ponad 21 tys. mkw.
Firma Electrolux Poland podpisała umowę z MLP Group dotyczącą zwiększenia wynajmowanej nowoczesnej powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I o dodatkowe 3,7 tys. mkw. W ramach zawartego porozumienia przebudowana zostanie także rampa kolejowa. Obecnie Electrolux Poland, który jest klientem MLP Group od 2013 r., korzysta z około 17,6 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Po podpisaniu nowej  umowy zwiększy się ona do blisko 21,3 tys. mkw. Przekazanie dodatkowej powierzchni planowane jest do końca 2017 r. Jednocześnie Electrolux uzyskał możliwość wynajmowania na krótkie okresy około 6,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej podczas trwania umowy najmu. Daje to łącznie około 27 tys. mkw., z których Electrolux może korzystać w ramach podpisanych umów. 
- Zwiększenie powierzchni potwierdza, że nasza oferta jest dobrze dopasowana do oczekiwań klientów. W przypadku firmy Electrolux szczególnie ważna była nasza duża elastyczność w oferowaniu możliwości dobierania powierzchni magazynowej – podkreśliła Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group S.A. 
REKLAMA
Electrolux jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych. W ponad 150 krajach, każdego roku, sprzedaje ponad 60 milionów produktów, takich jak chłodziarko-zamrażarki, zmywarki, pralki, piekarniki oraz drobne urządzenia AGD, m.in. odkurzacze. Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie i łatwej obsłudze, koncentrując się na potrzebach konsumentów i profesjonalistów. W skład Grupy Electrolux wchodzą takie marki jak: Electrolux, Zanussi, AEG oraz Electrolux Grand Cuisine. Grupa zatrudnia 58.000 pracowników. W Polsce Electrolux posiada cztery nowoczesne fabryki: suszarek w Siewierzu, zmywarek w Żarowie, pralek w Oławie i piekarników w Świdnicy, Globalne Centrum Usług w Krakowie, europejskie Centrum Supply Chain w Oławie oraz Centralę Sprzedażową na kraje Europy Środkowo0Wschodniej oraz Rosję w Warszawie.
MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA