MLP Group wynajął firmie Pro-Log dodatkowe 6 tysięcy m2 powierzchni magazynowej

MLP Group wynajął firmie Pro-Log dodatkowe 6 tysięcy m2 powierzchni magazynowej

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

MLP Group S.A. podpisała umowę najmu kolejnego budynku magazynowego z operatorem logistycznym Pro-Log S.A. Firma wynajęła dodatkowe 6000 m2 powierzchni w parku MLP Pruszków I.

 

Pro-Log S.A. jest firmą wyspecjalizowaną w kompleksowej obsłudze logistycznej podmiotów gospodarczych. Na polskim rynku działa się od 1997 roku. Swoim klientom oferuje kompleksową obsługę logistyczną łańcucha dostaw. Od 2012 roku akcje Pro-Log S.A. notowane są na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

REKLAMA


W pierwszym miesiącu najmu wykorzystanych zostanie 50 proc. nowej powierzchni magazynowej. Pro-Log S.A wynajmuje swoje powierzchnie na terenie MLP Pruszków I już od 2003 roku. Początkowo zajmował jedynie 2500 m2, jednak wraz z oddaniem ostatnich powierzchni najmowanych Pro-Log będzie miał do dyspozycji 15 300 m2 powierzchni, co oznacza ok. 18.000 miejsc paletowych.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji, park przyciągnął wiele firm produkcyjnych i logistycznych. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania park ten stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Centrum posiada około 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 m2 do 18 000 m2.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA