Na Dolnym Śląsku ruszyła budowa kompleksu Woodland Resort & SPA Materiały inwestora

Na Dolnym Śląsku ruszyła budowa kompleksu Woodland Resort & SPA

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA

W województwie dolnośląskim ruszyła budowa kolejnego kompleksu condohotelowego. W Polanicy-Zdroju w maju rozpoczęła się realizacja inwestycji o nazwie Woodland Resort & SPA.

W ramach inwestycji powstanie sześć budynków hotelowych w systemie condohotel wraz z zapleczem konferencyjnym. Kompleks będzie zlokalizowany przy ulicy Stefana Okrzei na działce o powierzchni 17 tys. metrów kwadratowych.

Na terenie Woodland Resort & SPA powstanie łącznie 190 pokoi liczących od 17 do 53 mkw. Każdy apartament będzie samodzielnym lokalem, z odrębną księgą wieczystą. Gwarantowana stopa zwrotu wynosi 8 proc.

Oprócz części noclegowej w nowym kompleksie w Polanicy-Zdroju powstanie również: strefa medical-SPA, strefa ciszy i spokoju, strefa zabaw dla dzieci oraz restauracja z tarasami widokowymi.

Dodatkowymi atrakcjami Woodland Resort & SPA będą: strefa basenów zewnętrznych letnich z podgrzewanym basenem, jacuzzi i zjeżdżalniami, strefa relaksu z salami fitness i siłownią oraz strefa basenów wewnętrznych z jacuzzi, saunami.

Na terenie kompleksu dostępne będą także m.in. wypożyczalnia rowerów miejskich i górskich. Dostępny będzie też ski-bus do Zieleńca.

Materiały inwestora
Materiały inwestora
REKLAMA
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Inwestorem jest spółka Space Form, która do tej pory prowadziła działalność głównie na rynku ukraińskim. Zrealizowała szereg inwestycji mieszkaniowych, projektów hotelowych i obiektów komercyjnych, m.in. w Kijowie, Lwowie, Użgorodzie, Bukowelu i Truskawcu.

Za sprzedaż apartamentów w kompleksie Woodland Resort & SPA w Polanicy-Zdroju odpowiada spółka Allure Polanica.

Zakończenie budowy zaplanowano na czwarty kwartał 2026 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA