Na warszawskiej Woli powstaje kompleks Bliska Wola Tower źródło: materiały inwestora

Na warszawskiej Woli powstaje kompleks Bliska Wola Tower

FILM
Orzech
Orzech
REKLAMA
W Warszawie, przy skrzyżowaniu ulicy Kasprzaka i alei Prymasa Tysiąclecia trwa budowa kompleksu Bliska Wola Tower, na który składają się trzy wieże. Zapraszamy do obejrzenia najnowszego FILMU z budowy.
Budowa wysokościowca rozpoczęła się we wrześniu 2018 roku. Bliska Wola Tower to jeden z najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów powstających obecnie na warszawskiej Woli
Kompleks wysokościowy zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2021 roku.
REKLAMA
W trzech wieżach o wysokościach 92, 80 i 70 metrów o nowoczesnych kształtach powstanie wielofunkcyjny obiekt spełniający kompleksowo potrzeby użytkowników – zarówno mieszkańców, pracowników biur, jak i osób prowadzących w nim swój biznes. W kompleksie Bliska Wola Tower znajdą się w łącznie 892 apartamentów mieszkalnych, 170 apartamentów hotelowych, 380 biur (prawie 10 tys. mkw. powierzchni biurowej), 33 lokale usługowe, 1096 miejsc garażowych i 18 wind. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,86 metra, a panoramiczne okna będą miały 2,40 m wysokości.
Bliska Wola Tower wchodzi w skład osiedla Bliska Wola. Znajduje się na nim kompleks budynków, w którym oprócz mieszkań i przestrzeni rekreacyjnej znajdą się również apartamenty na wynajem, powierzchnie biurowe i usługowo-handlowe. Na terenie osiedla znajdować się będzie Central Park z boiskami do gry w piłkę, samoobsługowa pralnia oraz klub fitness.

Inwestorem jest J.W. Construction Holding S.A. z Warszawy. Bliska Wola Tower została zaprojektowana przez renomowane studio architektoniczne B.A.U. Sp. z o.o. z Warszawy. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o. z Kielc.

Budowa Bliska Wola Tower zwieńczy budowę Osiedla Bliska Wola, a właściwie małego miasteczka w Warszawie, z czternastotysięczną społecznością. Kompleks wysokościowy zostanie oddany do użytku w drugiej połowie 2021 roku.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
qwert(gość)
Ten film jest smutny jak ten kawałek terenu w całości zabetonowany, szary i bez charakteru.
REKLAMA