Park Handlowy Koszalin Power Center pozyskał kolejne znane markiMateriały inwestora

Park Handlowy Koszalin Power Center pozyskał kolejne znane marki

Orzech
Orzech
REKLAMA

Wraz z podpisaniem najnowszych umów najmu, Acteeum dynamicznie zmierza do zakończenia komercjalizacji koszalińskiego Power Center. Do grona marek obecnych w projekcie dołączyły New Yorker, CCC i Martes Sport wzbogacając atrakcyjną ofertę zakupową tego centrum handlowego.

Koszaliński Retail Park Acteeum to największy i najnowocześniejszy kompleks handlowy w regionie Koszalina, w którym na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. powstanie 30 sklepów. Otwarcie zaplanowano na II półrocze 2023 r.

New Yorker, CCC i Martes Sport

Koszaliński Power Center, powstający we współpracy Acteeum z Falcon Investment Management, Leroy Merlin, SGI oraz Agata Meble przechodzi w finalny etap komercjalizacji. Wraz z podpisaniem najnowszych umów najmu – z operatorami marek New Yorker, CCC i Martes Sport, koszaliński projekt przekroczył na rok przed planowanym otwarciem, 85% wynajęcia powierzchni.

Nowo podpisane umowy opiewają na wynajem lokali o łącznej powierzchni ponad 2800 mkw. i w ogromnym stopniu wzbogacają ofertę projektu. Wraz z obecnymi już w projekcie markami – zwłaszcza z branży modowej, obuwniczej, sportowej, wyposażenia wnętrz, dom i ogród oraz supermarketem Lidl sprawiają, że atrakcyjność koszalińskiego Power Center nie ma sobie równych w regionie.

– Wraz z powitaniem marek New Yorker, CCC i Martes Sport w naszym koszalińskim projekcie niemalże kończymy proces komercjalizacji tego Power Center. Cieszymy się, że tak znane i lubiane przez klientów marki dołączyły do nas w Koszalinie, wzbogacając ofertę zakupową centrum, a jednocześnie potwierdzając komercyjną atrakcyjność projektu – mówi Tomasz Jopkiewicz, Leasing Director, Acteeum Central Europe.

Materiały inwestora

38 tys. mkw. GLA

REKLAMA

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany przez Acteeum Group we współpracy z Falcon Investment Management, Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. mkw., supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. mkw., pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. mkw. oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku. Wśród najemców koszalińskiego parku handlowego znajdą się także Jysk, Komfort, House, Cropp, Sinsay, Lidl, Rossman, 4F, New Yorker, CCC, Martes Sport oraz Media Expert.

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu.

Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne. Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na II półrocze 2023 roku.

Acteeum: cały proces deweloperski

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów. Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego.

Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi.

Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe. Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA