Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice planuje budowę czwartego biurowca Pixabay

Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice planuje budowę czwartego biurowca

Orzech
Orzech
REKLAMA

Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice planuje kolejną inwestycje. Zamierza wybudować czwarty biurowiec na terenie swojego kompleksu, który zlokalizowany jest w Gliwicach w rejonie ul. Wincentego Pola 27.

26 sierpnia inwestor złożył w Urzędzie Miasta w Gliwicach wniosek o pozwolenie na budowę budynku biurowego "Technopark 4 Gliwice". Inwestycja zostanie zlokalizowana na nieruchomości o wielkości ok. 1,3 ha, położonej w sąsiedztwie istniejących budynków, na działkach nr 710/3, 32/1, 31, 30/1 (Obręb 246601_1.0043) przy ul. Wincentego Pola 27 w Gliwicach. Przy przygotowaniach do realizacji tej inwestycji współpracuje m.in. biuro Architekt Małgorzata Malanowicz-Pęczak.

GUNB
GUNB
REKLAMA
GUNB

Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice zajmuje się organizowaniem szeroko pojętego wsparcia dla przedsiębiorców. Za swoje działania został uznany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Hubem Innowacji Cyfrowych. Współpracuje z miastem Gliwice, które jest większościowym udziałowcem spółki oraz z gliwicką Politechniką Śląską. Kilka procent udziałów także ma Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Dzięki temu podmiot może inwestować w infrastrukturę.

Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA